26 بهمن 1396

درخشش تیم والیبال و فوتسال دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع)

مولف: مدیریت سیستم   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:

درخشش تیم والیبال و فوتسال دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع)

مسابقات والیبال آموزشگاه‌های ناحیه دو یزد با شرکت 21 تیم در قالب 7 گروه آغاز به کار کرد. این مسابقات در تاریخ 11 الی 15 بهمن ماه در سالن شهید زینی و چمران انجام شد. در مرحله‌ی اول تیم دبستان حضرت مجتبی(ع) با مربی‌گری مجتبی یاوری توانست تیم مدرسه رمضانی و حضرت قاسم(ع) را دو بر صفر پشت سرگذارد و در مرحله‌ی بعد با پیروزی دو بر صفر مقابل تیم بهادری به جمع چهار تیم برتر مسابقات راه یابد و در این مرحله با پیروزی دو بر صفر مقابل تیم جوادالائمه(ع) به مرحله‌ی پایانی مسابقات و در فینال به مقام دوم مسابقات دست یابد.
اسامی بازیکنان:
محمددهقان، عرشیا مظفری، امین خواجه زاده، دانیال دهقانی، ارشان حرمان، سید نیما میررکنی، محمدنوید اکبری، محمد امین کیان فرد
در ضمن دانش‌آموزان محمد دهقان و عرشیا مظفری به عضویت تیم منتخب ناحیه جهت شرکت در مسابقات استانی و انتخابی مسابقات کشوری درآمدند.
مسابقات فوتسال آموزشگاه‌های ناحیه 2 یزد از تاریخ 9 الی 20 دی ماه 1396 در سالن توحید با شرکت 39 تیم در قالب 13 گروه انجام شد که دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع) در مقابل تیم‌های پروفسور سمیعی و گلدانساز با دوبرد متوالی به عنوان سرگروه به مرحله‌ی تک حذفی مسابقات صعود کرد. و در این مرحله نیز تمامی حریفان را پشت سرگذاشت و در بین چهار تیم برتر این مسابقات قرار گرفت. در این مرحله با برد مقابل تیم سیدالشهدا، مقام سوم این دوره را کسب نمود.
اسامی بازیکنان: 
سید سهیل سید موسوی، متین عزیزی، امیرحسین شیخعلیشاهی، محمد معراج رحیمی، محمد سبحان سیاح، امیرحسین سنایی، محمدرضا جعفری، ابوالفضل شکیب‌زاده
 
تصاویر موفقیت دانش آموزان دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع) در رشته فوتسال را از اینجا می توانید ببینید.
 
 

تعداد مشاهده (305)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "درخشش تیم والیبال و فوتسال دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع)"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید
   

 
نقشه سایت