21 تیر 1397

حافظان قرآن و برگزیدگان مسابقات دبیرستان دوره دوم دخترانه حضرت مجتبی(ع)

مولف: مدیریت سیستم   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:

حافظان قرآن و برگزیدگان مسابقات دبیرستان دوره دوم دخترانه حضرت مجتبی(ع)

مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع) افتخار دارد در تعلیم و تربیت فرزندانی سهیم است که به موازات آموزش‌های علمی در کسب معارف و دانش‌های گوناگون دیگر نیز ساعی و پیشتاز و موفق بوده و دستی در هنر دارند و از همه بالاتر در آموزش قرآن کریم و حفظ و عمل به آن اهتمام می‌ورزند. بسیاری از دانش‌آموختگان این مجموعه با قرآن مأنوسند و تعدادی تا 8 جزء قرآن کریم را حافظند. در دوره ابتدایی دانش‌آموزان قرآن را روان و درست می‌خوانند و این از افتخارات و دست‌آوردهای ستودنی این مجتمع است از خداوند بزرگ می‌طلبیم که پیوسته در جهت رشد و توسعه و پیشرفت دانش‌آموزان در تمامی عرصه‌ها شاهد توفیقات روزافزون باشیم. با سپاس و تشکر از مسئولان محترم دبیرستان دوره دوم دخترانه حضرت مجتبی(ع) و سرکارخانم راضیه ابویی مربی پرورشی دبیرستان.
اسامی حافظان قرآن: فاطمه سلیمی‌زاد، دهم تجربی، جزء 30- لیلا فلاح، دهم تجربی، جزء 30- محدثه قاسمی‌نیا، دهم تجربی، نیم‌جزء- فاطمه علیزاده، دهم تجربی، جزء 30- مریم بیک، یازدهم تجربی، جزء 30 و سوره یس و سوره الرحمن- سعیده دهقان باغی، یازدهم تجربی، جزء 30 و جزء 1.
اسامی برگزیدگان مسابقات: سماء فلاح، یازدهم ریاضی، رنگ و روغن، اول ناحیه- ماندانا جعفریان، چهارم تجربی، طراحی با مداد، اول راه‌یافته به استان- مینا باصولی، یازدهم تجربی، مشبک، دوم ناحیه- مینا رأفتی مقدم، یازدهم تجربی، نقاشی خط، دوم ناحیه- زهره طالبی، چهارم تجربی، رنگ و روغن، سوم ناحیه- زینب یزدی، دهم تجربی، گواش، سوم ناحیه- نگین نامیار، یازدهم تجربی، مدادرنگ، سوم ناحیه- فیروزه پوررضا، یازدهم انسانی، نگارگری، سوم ناحیه- سیده آوا رضی رضوی، یازدهم ریاضی، تاک‌شو، اول ناحیه.
سرود همگانی، اول ناحیه، اول استان، ‌راهیابی به کشور- نقاشی همگانی، سوم ناحیه- سرود همگانی (پرسش مهر)، اول استان.

تعداد مشاهده (278)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "حافظان قرآن و برگزیدگان مسابقات دبیرستان دوره دوم دخترانه حضرت مجتبی(ع)"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید
   

 
نقشه سایت