1 دی 1397

برگزاری جلسه ضمن خدمت ارزشیابی توصیفی در مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع)

مولف: مدیریت سیستم   /  دسته: دبستان دخترانه حضرت مجتبی(ع) - دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع)   /  رتبه دهید:

برگزاری جلسه ضمن خدمت ارزشیابی توصیفی در مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع)

در عصر روز پنج شنبه مورخ 8/9/97 ضمن خدمت ارزشیابی توصیفی راس ساعت 14:45 دقیقه در سالن امتحانات مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع) برگزار گردید.
پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید، ابتدا سلطان زاده مدیر عامل مجتمع، ضمن خیر مقدم به مهمانان دکتر حسنی، دکتر ایمانی، شورای راهبردی، همکاران فرهنگی و عابدینی که زحمت برنامه ریزی این جلسه را کشیده اند مطالبی را بیان داشت.
دکتر حسنی مولف کتاب ارزشیابی توصیفی، کلاس را به صورت کارگاهی تشکیل داد و در رابطه با فرایند اجرایی ارزشیابی توصیفی توضیحاتی بیان نمود که انواع ارزشیابی شامل: ارزشیابی کمی، ارزشیابی کیفی و ارزشیابی توصیفی می باشد و سپس به نقد هر کدام از آنها پرداخت.
در رابطه با شروع این پروژه نیز مطالبی بیان نمود که از سال 1381 این پروژه آغاز گردیده و تاکنون حدود 15 سال است که در حال تجربه این ارزشیابی می باشیم.
در ادامه با تعریف ارزشیابی کیفی و ارزشیابی توصیفی از همکاران سوالاتی نمود که همکاران نظرات خود را بیان نمودند و سپس به جمع بندی آن پرداخت.
در رابطه با جمع آوری شواهد در فرایند یادگیری که مهمترین ابزار آن پوشه کار می باشد با همکاران تبادل نظر نمود و چیزهایی که باید در پوشه کار وجود داشته باشد مطالب خود را بیان کرد.
در رابطه با آزمون مدادکاغذی برای سنجش میزان یادگیری و مشاهده نقاط قوت و ضعف دانش‌آموزان توضیحاتی را بیان نمود تا معلم از میزان یادگیری دانش‌آموز آگاه گردد و همچنین در زمینه طراحی سوال و نکاتی که باید مد نظر قرار گیرد صحبت کرد.
در پایان لوح تقدیر که توسط دفتر مرکزی تهیه شده بود به پاس خدمات ایشان تقدیم گردید.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

تعداد مشاهده (90)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "برگزاری جلسه ضمن خدمت ارزشیابی توصیفی در مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع)"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید
   

 
نقشه سایت