11 اسفند 1397

برگزاری جشن میلاد حضرت فاطمه(س) و گرامیداشت روز مادر در دبیرستان دخترانه دوره دوم حضرت مجتبی(ع)

مولف: مدیریت سیستم   /  دسته: دبیرستان دخترانه دوره دوم حضرت مجتبی(ع)   /  رتبه دهید:

برگزاری جشن میلاد حضرت فاطمه(س) و گرامیداشت روز مادر در دبیرستان دخترانه دوره دوم حضرت مجتبی(ع)

میلادش از هر سو رحمت است از آن جهت که ادامه‌ی راه انبیاست اگر او نبود طریق انبیا ابتر می‌ماند و این سلسله پیوسته به بن بست می‌رسید.
فاطمه، فاطمه نامیده شد چون از هر زشتی و پلیدی بری بود و ناپاکی در او راه نداشت هرچه بود عصمت بود و عفاف و پاکی فاطمه آن گونه بود که هرگاه پیامبر او را می‌دید تسکین می یافت و او همیشه با یک سبد شکوفه‌ی خندان به استقبال پدر میرفت.
فاطمه در خانه همسر نیز چنین بود آن سان که علی و فاطمه شایسته ترین زوج جهان بودند.
به مناسبت سالروز میلاد حضرت فاطمه(س) و بزرگداشت مقام مادر، دبیرستان دخترانه دوره دوم حضرت مجتبی(ع) جشنی در سالن سبز مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع) در روز سه شنبه 7/12/97 برگزار کرد که در این مراسم اعضای شورای راهبردی، مدیران مدارس دخترانه و پسرانه مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع) و مادران دانش‌آموزان از دعوت شدگان بودند.
مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز شد و سپس سرود جمهوری اسلامی ایران خوانده شد و بعد از مراسم آغازین سلطان‌زاده، مدیر دبیرستان دخترانه دوره دوم حضرت مجتبی(ع) ضمن خوشامد‌گویی به حضار میلاد حضرت فاطمه(س) را نبریک گفت و مسایلی در مورد آموزشگاه و دانش‌آموزان برتربیان نمود.
همچنین رضا سلطان‌زاده، مدیر عامل مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع) ضمن تبریک میلاد حضرت زهرا(س) در مورد فضایل اخلاقی حضرت فاطمه(س)‌ صحبتهای را بیان نمود.
در ادامه دانش‌آموزان نیز سرود همگانی کریم اهل بیت را اجرا کردند.
سپس حیان، از اعضای شورای راهبردی مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع) صحبتهایی را با دانش‌آموزان در مورد شناخت هرچه بیشتر در باره حضرت زهرا ارائه داد.
در ادامه برنامه میترا زارع دانش‌آموز پایه یازدهم انسانی، نقالی را اجرا کرد که مورد توجه حضار قرار گرفت و همچنین از مادر دانش‌آموز الهه السادات زارع به عنوان مادر نمونه قدردانی شد.
در پایان برنامه از دانش‌آموزان برتر علمی و فرهنگی قدردانی به عمل آمد و حسن ختام برنامه اینکه دانش‌آموزان با در دست داشتن گل از مادران قدردانی کردند.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

تعداد مشاهده (161)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "برگزاری جشن میلاد حضرت فاطمه(س) و گرامیداشت روز مادر در دبیرستان دخترانه دوره دوم حضرت مجتبی(ع)"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید
   

 
نقشه سایت