17 اسفند 1397

برگزاری جشن تقدیر از برترینهای ترم اول دبیرستان پسرانه دوره دوم حضرت مجتبی(ع)

مولف: مدیریت سیستم   /  دسته: دبیرستان پسرانه دوره دوم حضرت مجتبی(ع)   /  رتبه دهید:
2

برگزاری جشن تقدیر از برترینهای ترم اول دبیرستان پسرانه دوره دوم حضرت مجتبی(ع)

با توجه به فرارسیدن ایام مبارک میلاد دخت نبی مکرم اسلام حضرت زهرای اطهر(س) و نیز هشتم اسفند ماه سالروز امور تربیتی و تربیت اسلام با توجه به برنامه ریزی قبلی از برترینهای دبیرستان پسرانه دوره دوم حضرت مجتبی(ع) تجلیل به عمل آمد.
این برنامه در روز پنج شنبه مورخ 9/12/97 در محل سالن سبز مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع) و با حضور خانواده ها، مدعوین، سلطان‌زاده، مدیر عامل مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع) و دانش‌آموزان برگزار گردید. در این جلسه بعد از تلاوت قرآن کریم و مداحی دانش‌آموز مسعود انتظاری و مولودی خوانی کاظمی نسب درباره میلاد حضرت زهرا(س) دهقان، مدیریت دبیرستان پسرانه دوره دوم حضرت مجتبی(ع) ضمن تبریک میلاد صدیقه طاهره(س) درباره فعالیتهای انجام شده و روند انتخاب دانش‌آموزان برتر در زمینه‌های آموزشی و پرورشی مطالبی بیان نمود. همچنین حیان، یکی از اعضای شورای راهبردی مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع) با ذکر داستانی لزوم تکیه به خداوند در تمام مراحل زندگی و توکل به او را یادآور شد. تاکید بر قرائت قرآن و فهم و عمل به آن و احترام به والدین و تکریم اساتید از جمله دیگر توصیه‌های ایشان بود.
در پایان جلسه از 45 نفر از دانش‌آموزان برگزیده که در رشته‌های علمی و رشد تحصیلی مقام برتر را کسب نمودند و نیز افرادی که در زمینه‌های تربیتی و فرهنگی فعال بوده و یا دارای رتبه‌های برتر ناحیه شده بودند، تجلیل به عمل آمد و با لوح تقدیر و اهدا جوایز از زحمات آنها قدردانی گردید.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

تعداد مشاهده (152)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "برگزاری جشن تقدیر از برترینهای ترم اول دبیرستان پسرانه دوره دوم حضرت مجتبی(ع)"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید
   

 
نقشه سایت