21 اسفند 1397

برگزاری جشن تقدیر از دانش‌آموزان برتر در دبیرستان پسرانه دوره اول حضرت مجتبی(ع)

مولف: مدیریت سیستم   /  دسته: دبیرستان پسرانه دوره اول حضرت مجتبی(ع)   /  رتبه دهید:

برگزاری جشن تقدیر از دانش‌آموزان برتر در دبیرستان پسرانه دوره اول حضرت مجتبی(ع)

تشویق به ویژه در دوران کودکی و نوجوانی محرک اصلی پیشرفت، انگیزه‌ای محکم جهت شکوفایی استعدادها، و وسیله‌ای برای قدردانی از زحمات دانش‌آموزانی است که با تلاش و کوشش مضاعف و در محیط رقابت سالم باعث افتخار برای خود، خانواده، مدرسه و جامعه شدند.
به همین بهانه با برنامه ریزی قبلی جشن تقدیر از دانش‌آموزان برتر دبیرستان پسرانه دوره اول حضرت مجتبی(ع) در زمینه‌های آموزشی، فرهنگی و پرورشی در روز چهارشنبه مورخ 15/12/97 در سالن سبز مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع) برگزارگردید.
تلاوت آیاتی از کلام ا... مجید و سرود جمهوری اسلامی ایران آغازگر برنامه‌ها بود که ساعت 11:30 به انجام رسید.
در ادامه توکلی، مدیریت دبیرستان پسرانه دوره اول حضرت مجتبی(ع) ضمن خیر مقدم به حضار نحوه انتخاب برترینهای مدرسه را بیان نمود. حیان، یکی از اعضای شورای راهبردی مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع) سخنران بعدی بود که با ذکر حکایتهایی اهمیت یاد خدا را در تمام مراحل زندگی یادآور شد.
اجرای تک نوازی و سرود توسط استاد مهنام و همراهانش از دیگر برنامه‌های اجرا شده در این مراسم بود. همچنین دانش‌آموزان پایه نهم به اجرای نمایش پرداختند. در پایان جلسه از 52 نفر از برترینهای دبیرستان پسرانه دوره اول حضرت مجتبی(ع) تجلیل و جوایز و لوح تقدیر اهدا گردید. استقبال خوب خانواده‌ها از این برنامه قابل ستایش بود.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

تعداد مشاهده (148)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "برگزاری جشن تقدیر از دانش‌آموزان برتر در دبیرستان پسرانه دوره اول حضرت مجتبی(ع)"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید
   

 
نقشه سایت