چاپ خبر
مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع) دوشنبه, ۱۵ مهر ۱۳۹۸
جشن شکوفه‌های دبستان دخترانه حضرت مجتبی(ع)
مهر با همه صمیمیت و صفا لبخند زنان می‌ آید و ترانه خوش‌ آمد گویی می‌ سراید. مهر با دسته گلی از عطوفت و مهربانی به استقبال دانش‌ آموزان و معلمین می‌ آید. 
مهر با همه صمیمیت و صفا لبخندزنان می‌آید و ترانه خوش‌آمدگویی می‌سراید. مهر با دسته گلی از عطوفت و مهربانی به استقبال دانش‌آموزان و معلمین می‌آید. در جشن شکوفه‌های امسال که در سی و یکمین روز شهریور ماه برگزار گردید نوگلان خندان به بوستان پر مهر و امید مدرسه ما گام نهادند و با شور و شعف وصف‌ناپذیری فضای مدرسه را جلوه‌ای تازه بخشیدند. همراه با پدر و مادرانی مهربان که با هزار شوق پاگرفتن نهال زندگی‌شان را همراهی می‌کردند.
مراسم با تلاوت آیاتی از قرآن کریم آغاز شد.
بعد از نواختن سرود ملی میهن عزیزمان ایران، جعفری مدیر دبستان ضمن خوش‌آمدگویی و تبریک سال تحصیلی جدید به دانش‌آموزان و اولیاء گرامی بخشی از برنامه‌های آموزشگاه را بیان کرد. سپس دانش‌آموز ترمه قلی‌زاده برنامه‌ شاد و جذابی را برای نوگلان اجرا کرد. در ادامه شکوفه‌ها شاد و خندان پس از پذیرایی و دریافت جایزه به همراه آموزگاران خود راهی کلاس درس شدند. به امید آن که پرچم میهن عزیزمان ایران همواره با تلاش و همت دانش‌آموزان بر سکوهای افتخار به اهتزاز درآید.
 
 
 
 
 
انتهای پیام/.