چاپ خبر
مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع) چهارشنبه, ۱۱ دی ۱۳۹۸
برگزاری المپیاد ورزشی دبیرستان دوره اول دخترانه حضرت مجتبی(ع)

المپیاد ورزشی دانش‌آموزی دبیرستان دوره اول دخترانه حضرت مجتبی(علیه‌السلام) با حضور مدیر، معاونان، جمعی از دبیران و دانش‌آموزان در سالن ورزشی این مجتمع برگزار شد.

یکی از اهداف اساسی آموزش و پرورش کشور تربیت نسل شاداب و با نشاط می‌باشد. المپیاد ورزشی باعث ارتقا شخصیت در مسائل اجتماعی دانش‌آموزان و توسعه آمادگی جسمانی، ارتقای سلامت روحی، روانی و مهارتی دانش‌آموزان می‌شود. ایجاد نشاط و شادابی در مدرسه، انس بیشتر دانش‌آموزان به مدرسه و کشف استعدادها برای ورزش قهرمانی از اهداف اساسی این برنامه می‌باشد. در راستای این اهداف المپیاد ورزشی درون مدرسه‌ای با شعار «دانش‌آموزان فعال، مدرسه شاد، جامعه سالم» در سالن ورزشی حضرت مجتبی(ع) با حضور مدیر، معاونان، جمعی از دبیران و دانش‌آموزان دبیرستان دوره اول دخترانه حضرت مجتبی(ع) برگزار شد.
مراسم با تلاوت آیاتی از کلام‌ا... مجید آغاز و با سرود ملی جمهوری اسلامی و سخنرانی «سلطانی» مدیر آموزشگاه ادامه داشت. سپس با رژه تیم‌های شرکت‌کننده و برافراشته نمودن پرچم المپیاد و روشن نمودن مشعل المپیاد مسابقات ورزشی ادامه پیدا کرد و دانش‌آموزان در رشته‌های ورزشی بسکتبال، والیبال، بدمینتون، پینگ‌پنگ، دو ومیدانی، هفت‌سنگ و در نهایت حرکات نمایشی تکواندو، کاراته، حلقه کمر، طناب‌زنی، شمشیرزنی، ژیمناستیک و اسکیت را به اجرا گذاشته و هنرنمایی نمودند.
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/.