چاپ خبر
مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع) یکشنبه, ۱۵ دی ۱۳۹۸
بزرگداشت میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار در دبیرستان دوره دوم دخترانه حضرت مجتبی(ع)
برای تو می‌نویسم ای زینب، ای که فریاد با تو آغاز شد و بیداد با تو رسوا، ای قامت سبز اعتراض، ای آیه صراحت و عفت چگونه می‌توان تو را نوشت، قلم در شناختت مانده است.
برای تو می‌نویسم ای زینب، ای که فریاد با تو آغاز شد و بیداد با تو رسوا، ای قامت سبز اعتراض، ای آیه صراحت و عفت چگونه می‌توان تو را نوشت، قلم در شناختت مانده است. چه کسی را می‌توان یافت که در هنگام توهین و کوچه‌های تحقیر و تهمت در خنده شوم پلیدان آرام و بی‌هراس این‌گونه پر صلابت و قاطع رگبار تند سخن را بر قلب‌های خفتگان چون آتشی مذاب جاری کند.
به همین مناسبت در دبیرستان دوره دوم دخترانه حضرت مجتبی(ع) جشنی برگزار شد و «سلطان‌زاده» مدیر آموزشگاه در مورد صبر و شیوه زندگی حضرت زینب(س) با دانش‌آموزان صحبت نمود. در این مراسم دانش‌آموزان برگزیده در مسابقات فرهنگی- هنری مورد تشویق قرار گرفتند و به دانش‌آموزانی که نام زینب داشتند هدیه داده شد و همچنین به والدین دانش‌آموزانی که شغل پرستار را دارا بودند هدیه ای به رسم یادبود اهدا گردید. دانش‌آموز «لیلا حق‌شناس» با همکاری «مصفایی» با زدن «دف» بستر نشاط دانش‌آموزان را فراهم کردند و در پایان دانش‌آموزان با پذیرایی و روحیه شاد وارد جلسه امتحان شدند. ضمناً این روز مصادف با روز اول سال 2020 میلادی می‌باشد این روز را به تمام هموطنان مسیحی و دوستان خارج از ایران تبریک عرض نموده و آرزو داریم امسال سال صلح و دوستی، آرامش، عشق و نیک‌بختی و سال شادی‌های بی‌پایان برای همه باشد.
 
 
 
 
 
انتهای پیام/.