چاپ خبر
مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع) یکشنبه, ۰۶ خرداد ۱۳۹۷
درخشش دانش آموزان دبستان دخترانه در جشنواره سفیران سلامت
جشنواره سفیران سلامت دردو سطح انشا نویسی و نقاشی باموضوعات بهداشت فردی، تغذیه سالم وآلاینده‌های زیست محیطی برگزارکرد. دانش آموزان فاطمه صداقت درپایه پنجم والناز رفیعی درپایه چهارم در سطح انشا نویسی حائز رتبه شدند. 
جشنواره سفیران سلامت مسابقه‌ای در دو سطح انشا نویسی و نقاشی با موضوعات بهداشت فردی،  تغذیه سالم و آلاینده‌های زیست محیطی برگزار کرد. 
دانش آموزان فاطمه صداقت در پایه پنجم و الناز رفیعی در پایه چهارم در سطح انشا نویسی حائز رتبه شدند. به منظور تقدیر از دانش آموزان برتر از آنها در پژوهشگاه آیت الله خاتمی دعوت به عمل آمد. همچنین به علت برگزیده شدن جشنواره غذا سالم در دبستان دخترانه یک میز در این پژوهشگاه با انواع غذاها تزئین شد و دانش آموز ستایش علی بیکی در پایه پنجم تو ضیحاتی در مورد غذا‌ها و طرز تهیه آنها بیان کرد. در ابتدای مراسم پس از قرائت قرآن و پخش سرود ملی رئیس مرکزبهداشت در مورد اهمیت نقش سفیران سلامت توضیحاتی را بیان کردند. در ادامه برنامه اجرای نمایش و سرود توسط دانش اموزان صورت گرفت. در نهایت از دانش آموزان برتر با اهدای لوح تقدیر و کارت هدیه، از آن‌ها تجلیل شد. همچنین از آنها برای صرف ناهار در تالار میثاق دعوت به عمل آمد.
 
 
 
انتهای پیام/.