چاپ خبر
مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع) پنج‌شنبه, ۱۰ آبان ۱۳۹۷
انتخابات انجمن اولیا و مربیان دبیرستان دخترانه دوره اول حضرت مجتبی(ع)
انتخابات انجمن اولیا و مربیان دبیرستان دخترانه دوره اول حضرت مجتبی(ع) با حضور اکثریت والدین و مدیریت آموزشگاه و معاونین در سالن سبز آموزشگاه برگزار گردید.
جلسه انتخابات انجمن اولیا و مربیان دبیرستان دخترانه  دوره اول حضرت مجتبی(ع) در روزیک شنبه مورخ 15/7/1397 با حضور اکثریت والدین و مدیریت آموزشگاه و معاونین آموزشی ارزانی و ساعت ساز و همچنین مربی بهداشت شایق درسالن سبز آموزشگاه برگزار گردید.
پس از تلاوت آیاتی از قرآن مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی سلطانی مدیریت آموزشگاه در ارتباط با وضعیت آموزشی و پرورشی دانش‌آموزان و مقررات انضباطی مدرسه، حجاب و استفاده صحیح از موبایل صحبت کرد. سپس ارزانی معاون آموزشی مطالبی درمورد توانمندی‌های دانش‌آموزان ارائه کرد و شایق مربی بهداشت در ارتباط با وضعیت بهداشتی دانش‌آموزان و نظارت والدین در بهداشت جهت پیشگیری از بیماریهای واگیردار و پدیکلوز توضیح داد و در آخر والدین به کاندیدای انجمن از شماره یک تا هفت امتیاز داده و آرای خود را در صندوق انداختند و همچنین تعدادی از والدین در ارتباط با وضعیت آموزشی فرزندانشان با مدیریت دبیرستان صحبت کردند و مشکلات آنها پیگیری شد.
 
 
 
 
انتهای پیام/.