چاپ خبر
مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع) سه‌شنبه, ۰۴ دی ۱۳۹۷
طرح پیشگیری از آسیبهای اجتماعی و خطرات آن در دبیرستان پسرانه دوره دوم حضرت مجتبی(ع)
مصونیت و حفاظت از جامعه و افراد در برابر گرفتار شدن در دام آسیب های اجتماعی و روانی، اصلی ترین هدفگذاری ها در سیاست های کلان و خرد آموزشی و تربیتی کشورها به شمار می رود. 
مصونیت و حفاظت از جامعه و افراد در برابر گرفتار شدن در دام آسیب های اجتماعی و روانی، اصلی ترین هدفگذاری ها در سیاست های کلان و خرد آموزشی و تربیتی کشورها به شمار می رود. در این میان، کودکان و نوجوانان به عنوان حساس ترین قشر جامعه از توجه و رسیدگی بیشتری برای حفاظت در برابر آسیب های اجتماعی و روانی موجود در جامعه نیازمندند.
در ارتباط با بخشنامه آموزش و پرورش در ارتباط با آسیبهای اجتماعی و خطرات آن به ویژه برای جوانان، یک جلسه توجیهی و آموزشی برای دانش آموزان دبیرستان پسرانه دوره دوم حضرت مجتبی(ع) با حضور سروان حمامی در تاریخ 21/9/97 در سالن سبز مجتمع برگزار گردید.
در این جلسه حمامی با بیان مقدماتی در ارتباط با نحوه استفاده از تلفن همراه و خطرات آن ضمن هشدار به دانش‌آموزان و خانواده هایشان از روشهای سوء استفاده بعضی از افراد در فضای مجازی از بعد اخلاقی و نیز اقتصادی نکات قابل توجهی را بیان نمود. همچنین با ارائه راهکارهایی روش درست استفاده از این ابزار را توضیح داد. این جلسه با پرسش و پاسخ از طرف دانش‌آموزان ادامه پیدا کرد که نامبرده پاسخهای تخصصی را ارائه داد.
جلسه مذکور که ازساعت 8 صبح آغاز گردیده بود در ساعت 9:15  پایان یافت.
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/.