چاپ خبر
مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع) یکشنبه, ۰۹ دی ۱۳۹۷
برگزاری جشن یلدا در دبستان دخترانه حضرت مجتبی(ع)
شب یلدا، شبی که در آن انار محبت دانه می شود و سرخی عشق و عاطفه، نثار کاسه های لبریز از شوق ما. شبی که طراوت هندوانه ای تازه تابستان به سرمای دستان زمستان هدیه می شود.
شب یلدا، شبی که در آن انار محبت دانه می شود و سرخی عشق و عاطفه، نثار کاسه های لبریز از شوق ما. شبی که طراوت هندوانه ای تازه تابستان به سرمای دستان زمستان هدیه می شود و داغی نگاه های زیبای بزرگ ترها در چشمان کودکان اوج می گیرد و بالا می رود. در ازدحام بشقاب های کوچک بلور، شیرینی صمیمیت ها و یکدلی ها، تقسیم می شود و کام های همه را شیرین می کند.
یلدا بهانه ای است، بهانه ای، تا ما از فرمان کانال های پر پیچ و خم سیم های ارتباطات بگذریم و لحظه های قشنگ با هم بودن را به هیجان سریال های زندگی شیشه ای، بدل نکنیم.
یلدا، بهانه ای است تا پندها و تجربه های ارزشمند پدربزرگ ها و مادربزرگ هایی را که در پس وقت نداشتن ها و بی حوصلگی های کوچک ترها مدفون مانده اند، زنده کنیم.
یلدا مجالی است برای نشستن لبخند بر لبان کودکان، در آغوش پر مهر بزرگ ترها. مجالی برای من، مجالی برای تو، تا همگی، لحظه های شیرین با هم بودن را تجربه کنیم.
روز چهارشنبه 28/9/97 تمامی دانش‌آموزان و آموزگارانمان با همکاری اولیا، سفره شب یلدای سال 97 را در سالن آموزشگاه برپا کردند و این سنت و آیین ملی کشور عزیزمان ایران را به خوبی زنده نگه داشتند. دانش‌آموزان با گرفتن عکسهای یادگاری در کنار سفره های زیبا و رنگین به همراه آموزگاران و مسئولین مدرسه روز با نشاط و فراموش نشدنی دیگری را در تقویم خاطرات ذهنشان رقم زدند.
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/.