چاپ خبر
مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع) یکشنبه, ۲۴ فروردین ۱۳۹۹
تدریس نشانه «ج» در دبستان دخترانه حضرت مجتبی(ع)
معلمان پایه اول دبستان دخترانه حضرت مجتبی(علیه السلام) برای تدریس نشانه «ج» هرکدام با روشی متفاوت باعث تثبیت این نشانه در ذهن دانش‌آموزان شدند.
معلمان پایه اول دبستان دخترانه حضرت مجتبی(ع) برای تدریس نشانه «ج» هرکدام با روشی متفاوت باعث تثبیت این نشانه در ذهن دانش‌آموزان شدند.
«پاک‌طینت» معلم پایه «اول بهارستان» با همکاری والدین جهت ایجاد انگیزه برای دانش‌آموزان، در کلاس جوجه‌کباب همراه با برنج پختند و با پهن کردن سفره‌ای ساده و صمیمی باعث شدند خاطره یادگیری این حرف با بوی خوش جوجه و طعم دلنشین برنج و لذت یک دورهمی بسیار صمیمانه در ذهن دانش‌آموزان ماندگار شود و به طور اتفاقی میزبان «عابدینی» عضو هیات‌مدیره مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع) شدند.
«بیده‌ئی» معلم پایه «اول گلستان» در ابتدا فایل صوتی جوجه طلایی را برای دانش‌آموزان پخش کرد و آنها باهم شعر را هم‌خوانی کردند. سپس در مورد جوجه و نحوه بدنیا آمدن و غذا خوردن و زندگی کردنش توضیحاتی را به دانش‌آموزان ارائه داد. پس از نصب لوح آموزشی، دانش‌آموزان مطالبی را در مورد کاشت و برداشت برنج والی‌زاده از آموزگار خود یاد گرفتند. در ادامه طریقه نوشتن «ج» به دانش‌آموزان آموزش داده شد. همچنین در پایان تدریس، معلم با پذیرایی آب هویج بستنی کام نوگلان را شیرین کرد تا خاطره خوبی از آموزش این نشانه در ذهن داشته باشند.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/.