چاپ خبر
مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع) دوشنبه, ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹
برگزاری ولادت امام حسن مجتبی(ع) توسط دانش‌آموزان دوره اول دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع)
به مناسبت سالروز ولادت امام حسن مجتبی(ع) دانش‌آموزان دوره اول دبستان پسرانه پایه‌های «سوم، اول، پیش‌دبستانی» با راهنمایی‌های آموزگاران خود این روز را با فعالیت‌های متفاوت خود گرامی داشتند.

به مناسبت سالروز ولادت امام حسن مجتبی(ع) دانش‌آموزان دوره اول دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع) پایه‌های «سوم3، اول2، پیش‌دبستانی1» با راهنمایی‌های آموزگاران خود «ملک‌ثابت، سلطان‌زاده، فلاحتی» این روز را با فعالیت‌های متفاوت خود گرامی داشتند.
دانش‌آموزان پایه سوم درباره زندگی این شخصیت بزرگوار و اینکه امام چندم ما شیعیان می‌باشد و لقب این بزرگوار مجتبی است و نام مدرسه‌ای که در آن درس می‌خوانند از نام این بزرگوار برگرفته شده است، صحبت کردند و متن‌های زیبایی در رابطه با این موضوع نوشتند و نقاشی‌هایی کشیدند. همچنین دانش‌آموزان پایه اول پس از تماشای کلیپ تولد و داستان کودکی امام حسن(ع) با این امام بزرگوار آشنا شدند و سپس درباره‌ی معنی نام «حسن» تحقیق کردند و بعد از آن نام امام حسن(ع) را همراه با معنی آن و جمله‌ی زیبا نوشتند و آن را با نقاشی‌های زیبا تزیین نمودند. ضمناً نوگلان پیش‌دبستانی هم با کلی ذوق کاردستی‌های زیبایی درست کردند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/.