چاپ خبر
مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع) سه‌شنبه, ۲۱ خرداد ۱۳۹۸
برگزاری اردوی دانش‌آموزی توسط دبیرستان دخترانه دوره اول حضرت مجتبی(ع)
همه ما از سنین کودکی یکی از بهترین روزهای دوران تحصیل خود را روز اردوهای تفریحی یاد می کنیم چرا که در این روزها از فضاهای درس و کلاس به دامان طبیعت یا اماکن تفریحی می‌رفتیم.
 
همه ما از سنین کودکی یکی از بهترین روزهای دوران تحصیل خود را روز اردوهای تفریحی یاد می کنیم چرا که در این روزها از فضاهای درس و کلاس به دامان طبیعت یا اماکن تفریحی می‌رفتیم و خوش می‌گذاراندیم.
از جمله اهداف این اردوها ایجاد روحیه شاد و با نشاط و زمینه سازی حس مسئولیت پذیری است. ضمن اینکه در این گونه اردوها سعی می شود دانش‌آموزان تا حدودی با استقلال در مدیریت خود در مواجهه با طبیعت آشنا شوند.
به همین منظور سلطانی، مدیریت دبیرستان دخترانه دوره اول حضرت مجتبی(ع) و کادر اجرایی مدرسه در اردوی یک روزه، دانش‌آموزان را به باغ صدری تفت بردند.
زمان حرکت 9 صبح روز دوشنبه 9/2/98 بود و دانش‌آموزان در حالیکه رضایت نامه های امضا شده توسط والدین را تحویل مدرسه دادند با سه دستگاه اتوبوس راهی باغ صدری تفت شدند.
به محض ورود دانش‌آموزان گروه گروه در محوطه پارک نشسته و در فضای آزاد باغ به بازی و تفریح پرداختند.
حدود ساعت 13:30 در محل رستوران باغ از دانش‌آموزان پذیرایی ناهار به عمل آمد. پس از صرف ناهار و کمی استراحت ساعت 15 بعد از ظهر به مدرسه بازگشتندکه روزی شاد و مفرح برای دانش آموزان رقم خورد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/.