17 مهر 1398

شروع سال تحصیلی جدید در دبیرستان دوره دوم دخترانه حضرت مجتبی(ع)

مولف: مدیر سیستم   /  دسته: دبیرستان دخترانه دوره دوم حضرت مجتبی(ع)   /  رتبه دهید:

شروع سال تحصیلی جدید در دبیرستان دوره دوم دخترانه حضرت مجتبی(ع)

ماه مهر ماه مهرورزی و مهربانی بر همه دانش‌آموزان و فرهنگیان مبارک باد.
در اولین روز سال تحصیلی جدید مراسم آغازین و بازگشایی آموزشگاه در دبیرستان دوره دوم دخترانه حضرت مجتبی(ع) برگزار شد. در این مراسم مدیر آموزشگاه و کادر اجرایی و خسروی و دانش‌آموزان و جمعی از والدین حضور داشتند که با خواندن آیاتی از کلام وحی آغاز شد و بعد از آن دانش‌آموزان سرود ملی را همخوانی کردند و سلطان‌زاده مدیر آموزشگاه ضمن خوشامدگویی به دانش‌آموزان و والدین، هفته دفاع مقدس را گرامی داشت. مدیریت دبیرستان از دانش‌آموزان خواست تا عفت و حرمت خود را در جامعه حفظ کرده و دنباله‌رو راه شهیدان باشند. سلطان‌زاده مصادف شدن شروع سال تحصیلی با ایام ماه محرم را تسلیت گفت و دانش‌آموزان را به خواندن کتاب در مورد زندگی امام حسین(ع) و پیروی از سیره ایشان تشویق نمود.
خسروی به عنوان نماینده هیات مدیره در این برنامه حضور داشت و صحبت‌هایی را در مورد ماه مهر و اینکه دانش‌آموزان فقط به کتاب‌های درسی خود اکتفا نکرده و ساعت فراغت خود را با مطالعه کتاب‌های مفید پر کنند.
در ساعت 12:30 همان روز در سالن نمازخانه آموزشگاه مدیر با نشستی با دانش‌آموزان نکات انضباطی را بیان کرده و از زحمات دره‌شیری قدردانی و وجیهه فتاحی را به عنوان معاون سال تحصیلی جدید  به دانش‌آموزان معرفی نمود.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

تعداد مشاهده (242)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "شروع سال تحصیلی جدید در دبیرستان دوره دوم دخترانه حضرت مجتبی(ع)"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید
   

 
نقشه سایت