حديث روز  
امام حسین(ع):
 
إيّاكَ وما يُعتَذَرُ مِنهُ ؛ فَإنَّ المُؤمِنَ لايُسييءُ ولايَعتَذِرُ والمُنافِقُ كُلَّ يوَمٍ يُسييءُ ويَعتَذِرُ.
 
از آنچه موجب پوزش خواهى شود ، بپرهيز ؛ زيرا مؤمن ، نه بد كند و نه پوزش خواهد ، و منافق ، هر روز بد كند و [هر دَم] پوزش خواهد.
 
گزیده تحف العقول٬ جلد ۱، صفحه ۳۸
     
 
پیوندها  
     
 
ارتباط با ما  
 
     
 
تبریک تولد  
تبریک تولد
     
 
سایتهای مرتبط  
     
 
روزنگار مدارس  
     
 
ویژه های مجتمع و شرکت  
     
 
اطلاع رسانی  
مراسم صدای پای کنکور در دبیرستان پسرانه دوره دوم حضرت مجتبی(ع)
مراسم صدای پای کنکور در روز سه شنبه مورخ پنجم تیرماه 1397 راس ساعت 19 با حضور دانش آموزان پایه چهارم در دبیرستان پسرانه دوره ی دوم حضرت مجتبی(علیه السلام) تشکیل شد.

حافظان قرآن و برگزیدگان مسابقات دبیرستان دوره دوم دخترانه حضرت مجتبی(ع)
مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع) افتخار دارد در تعلیم و تربیت فرزندانی سهیم است که به موازات آموزش‌های علمی و پرورشی در آموزش قرآن کریم و حفظ و عمل به آن اهتمام می‌ورزند.

تشکیل انجمن اولیا و مربیان دبیرستان دخترانه دوره دوم حضرت مجتبی(ع)
جلسه انجمن اولیا ومربیان در دبیرستان دخترانه حضرت مجتبی (ع) دوره دوم در اردیبهشت ماه در محل دبیرستان با حضور دبیران و والدین و دانش آموز تشکیل شد. در این جلسه دبیر هر درس بطور خصوصی با دانش آموزان صحبت کرد.

پاسداشت مقام معلم در دبیرستان دخترانه دوره دوم حضرت مجتبی (ع)
در اردیبهشت ماه به مناسبت هفته معلم از دبیران دبیرستان دخترانه حضرت مجتبی (ع) دوره دوم توسط مدیریت آموزشگاه با اهداء گل قدر دانی گردید. همچنین نمایندگان هیئت مدیره در نشستی صمیمی از دبیران تقدیر و تشکر به عمل آوردند.

برگزاری ویژه برنامه صرفه جوئی در مصرف برق در دبستان دخترانه
خداوند بزرگ، نعمت‌های فراوانی به ما داده است. ما باید در برابر این نعمت‌ها خداوند را شکر کنیم. یکی از راه‌های شکر نعمت، درست مصرف کردن آن است. برق نیز یکی از نعمت‌های بزرگ خداوند است.

درخشش دانش آموزان دبستان دخترانه در جشنواره سفیران سلامت
جشنواره سفیران سلامت دردو سطح انشا نویسی و نقاشی باموضوعات بهداشت فردی، تغذیه سالم وآلاینده‌های زیست محیطی برگزارکرد. دانش آموزان فاطمه صداقت درپایه پنجم والناز رفیعی درپایه چهارم در سطح انشا نویسی حائز رتبه شدند. 

مراسم تجلیل ازسفیران سلامت دانش آموزی دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع)
به‌ مناسبت گرامیداشت هفته سلامت (اول تا هفتم اردیبهشت ) در روز یکشنبه 97/2/2 مراسمی جهت تجلیل از سفیران سلامت دانش آموزی تحت عنوان جشنواره سفیران سلامت در سالن اجتماعات آیت‌الله خاتمی یزد برگزار شد. 

اردوی یکروزه دانش آموزان دبیرستان دوره اول پسرانه حضرت مجتبی(ع)
اردوی یکروزه فرهنگی وتفریحی دانش آموزان دبیرستان دوره اول حضرت مجتبی(ع) درتاریخ ۹۷/۲/۱۰ در اردوگاه شهیدصدوقی سانیج برگزارگردید. در این اردو برنامه های متنوعی توسط دانش آموزان انجام شد. 

جلسه انجمن اولیاء و مربیان پایه نهم پسرانه

جلسه انجمن اولیاء ومربیان پایه نهم در تاریخ۹۷/۲/۳درمحل نمازخانه دبیرستان دوره اول پسرانه حضرت مجتبی(ع) تشکیل گردید دراین جلسه برنامه امتحانی نوبت دوم ونمرات مستمر ماههای اسفند و فروردین به اولیا تحویل داده شد.

 

ثبت‌نام دانش‌آموزان در مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع)
مجموعه آموزشی حضرت مجتبی(ع) که به نام نامی و اسم گرامی سبط اکبر پیامبر بزرگوار اسلام متبرک است فضایی است فرهنگی، تربیتی، ورزشی و آموزشی. نام مبارک حضرت مجتبی(ع) بر این مجموعه بزرگ فقط از جهت تبرک نیست...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13  آرشیو خبر‌ها
     
 
سخن آغازین  
     
 
درباره مجتمع حضرت مجتبي(ع)  
شرکت تعاونی آموزشی فرهنگیان یزد مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع) را در سال 1372 در زمینی به مساحت 16300 مترمربع دایر کرد و هم‌اکنون بیش از 1700 دانش‌آموز در پیش دبستانی تا دبیرستان، دخترانه و پسرانه در شش مدرسه در آن مشغول به تحصیل هستند و خوشبختانه سهامداران شرکت مالک این مجتمع آموزشی هستند و از محل خیریه یا وقف برای احداث آموزشگاه وجهی از دیگران دریافت نشده است. این شرکت افتخار دارد که با پول حلال 4600 سهامدار فرهنگی خود تاکنون سی برابر سرمایه اعضای خود را به آنان برگردانده است و دو مرتبه هم به عنوان تعاونی نمونه استان برگزیده شده است. تاکنون 7 نفر از وزرای دولت جمهوری اسلامی ایران و دیگر مقامات از شرکت فرهنگیان بازدید نموده‌اند و خشنودی خود را از وجود چنین مجموعه‌ای کتبا ابراز نموده‌اند. بیشتر بخوانید...
 
     
 
بازديد معاون وزير تعاون  
خدمت و تلاش در جهت رفاه مردم و توسعه کشور در همه امور ارزنده است
 
     
 
حضور استاندار يزد در مجتمع  
فرهنگیان استان پرچم‌داران مشارکت اجتماعی هستند

استاندار یزد
     
 
نقشه سایت