حديث روز  
     
 
پیوندها  
     
 
ارتباط با ما  
 
     
 
تبریک تولد  
تبریک تولد
     
 
سایتهای مرتبط  
     
 
روزنگار مدارس  
     
 
ویژه های مجتمع و شرکت  
     
 
اطلاع رسانی  
اجرای طرح صبحانه سالم در دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع)
در روز چهارشنبه جهت آشنایی دانش‌آموزان با صبحانه سالم و مفید و با توجه به اهمیت و نقش آن در سلامت، برنامه صبحانه سالم برای پایه های اول تا سوم دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع) اجرا شد.

شکل‌سازی با کاغذ مچاله در پیش دبستانی پسرانه حضرت مجتبی(ع)
کار با کاغذ مچاله یکی از فعالیت‌های هنری است که برای تقویت ماهیچه‌های دست کودکان و برای انجام برخی از فعالیت‌ها که به این حیطه مربوط است را به دنبال دارد.

بازدید از موزه علوم طبیعی توسط دانش‌آموزان پیش دبستانی پسرانه حضرت مجتبی(ع)
با توجه به اینکه در ماه دی واحد کار حیوانات با مضامین متعدد کار می‌شود و هرچه تدریس عینی تر باشد در گروه پیش دبستانی بهتر است. بازدید علمی از موزه علوم طبیعی توسط دانش‌آموزان کلاس دو صورت گرفت.

برگزاری اردوی تفریحی در دبیرستان دخترانه دوره اول حضرت مجتبی(ع)
در روز پنج شنبه مورخ 20/10/97 بعد از پایان امتحانات نوبت اول دبیرستان دخترانه دوره اول حضرت مجتبی(ع) به منظور ایجاد اوقاتی خوش و ساعاتی مفرح برای دانش‌آموزان، اردویی 3 ساعته برگزار شد.

برگزاری شورای معلمان در دبستان دخترانه حضرت مجتبی(ع)
شورای معلمان دبستان دخترانه حضرت مجتبی(ع) در تاریخ 17/10/97 در مکان باغ دلگشا ساعت 18-20 برگزار گردید. شروع جلسه با آیاتی چند از کلام الله مجید بود.

برگزاری جلسه شورای معلمان در دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع)
جلسه شورای معلمان دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع) در آموزشگاه با حضور کلیه معلمین برگزار گردید. ابتدا سیلانیان، مدیریت آموزشگاه ضمن خیر مقدم وخدا قوت به همکاران مطالبی را بیان کرد.

جشن میلاد با سعادت حضرت زینب(س) و روز پرستار در دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع)
به مناسبت میلاد باسعادت عقیله‌ی بنی‌هاشم اسوه‌ی صبر و پایداری حضرت زینب کبری(سلام الله علیها) به پاس خدمات این بانوی گرانقدر روز پرستار نام گرفته است.

تجلیل از مادران پرستار در مراسم صبحگاه دبستان دخترانه حضرت مجتبی(ع)
حضرت زینب(س) آیه‌های توانایی انسان را نوشت و سرود قدرت ایمان را سرود و شعر بلند رسالت را نگاشت. روز پرستار روز آفرینش صبر، وقار و شکوفایی دست‌های مهربان پرستاری است که با ولادتش صبر و شکیبایی معنا یافت.

آموزش نقاشی خلاق در پیش‌دبستانی دخترانه حضرت مجتبی(ع)
نقاشی در تشکیل شخصیت و روان کودک اهمیت بسزایی دارد. نه تنها سوالاتی برایش مطرح می‌سازد و به او امکان شناسایی محیط و شرکتش را در آن فراهم می‌کند.

تدریس مبحث آشنایی با انواع حیوانات در پیش‌دبستانی دخترانه حضرت مجتبی(ع)
دانش‌آموزان کلاس نسترن پیش‌دبستانی دخترانه حضرت مجتبی(ع) با ساخت کاردستی حیوانات و انجام دادن تحقیقی در مورد آن حیوان، کنفرانسی را در کلاس برای دانش‌آموزان دیگر ارائه دادند.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26  آرشیو خبر‌ها
     
 
سخن آغازین  
     
 
درباره مجتمع حضرت مجتبي(ع)  
شرکت تعاونی آموزشی فرهنگیان یزد مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع) را در سال 1372 در زمینی به مساحت 16300 مترمربع دایر کرد و هم‌اکنون بیش از 1700 دانش‌آموز در پیش دبستانی تا دبیرستان، دخترانه و پسرانه در شش مدرسه در آن مشغول به تحصیل هستند و خوشبختانه سهامداران شرکت مالک این مجتمع آموزشی هستند و از محل خیریه یا وقف برای احداث آموزشگاه وجهی از دیگران دریافت نشده است. این شرکت افتخار دارد که با پول حلال 4600 سهامدار فرهنگی خود تاکنون سی برابر سرمایه اعضای خود را به آنان برگردانده است و دو مرتبه هم به عنوان تعاونی نمونه استان برگزیده شده است. تاکنون 7 نفر از وزرای دولت جمهوری اسلامی ایران و دیگر مقامات از شرکت فرهنگیان بازدید نموده‌اند و خشنودی خود را از وجود چنین مجموعه‌ای کتبا ابراز نموده‌اند. بیشتر بخوانید...
 
     
 
بازديد معاون وزير تعاون  
خدمت و تلاش در جهت رفاه مردم و توسعه کشور در همه امور ارزنده است
 
     
 
حضور استاندار يزد در مجتمع  
فرهنگیان استان پرچم‌داران مشارکت اجتماعی هستند

استاندار یزد
     
 
نقشه سایت