حديث روز  
     
 
مجتمع در یک نگاه  
     
 
پیوندها  
     
 
ارتباط با ما  
 
     
 
تبریک تولد  
تبریک تولد
     
 
روزنگار مدارس  
     
 
ویژه های مجتمع و شرکت  
     
 
اطلاع رسانی  
برگزاری جشن نوروز توسط دانش‌آموزان پایه چهارم دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع)
دانش‌آموزان پایه چهارم دبستان پسرانه حضرت مجتبی (علیه‌السلام) جشنی را به مناسبت نوروز در کلاس برگزار کردند. همچنین نقاشی‌های زیبایی در رابطه با این موضوع کشیدند.

برگزاری صبحگاه قرآنی و آزمون حفظ عمومی قرآن ‌در دبستان دخترانه حضرت مجتبی(ع)
براساس مصوبه ستاد راهبردی حفظ قرآن کریم کشور برای اعطای گواهینامه حفظ عمومی به سبب ارج نهادن و راحتی حضور در آزمون برای دانش‌آموزان حافظ، آزمون‌ها در مدارس متقاضی برگزار شد.

آشنایی دانش‌آموزان پایه اول ‌دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع) با عید ولادت حضرت مهدی(عج)
دانش‌آموزان پایه اول دبستان پسرانه حضرت مجتبی (علیه‌السلام) با عید ولادت حضرت مهدی(عج) آشنا شدند و نقاشی‌هایی که با این مضمون آماده شده بود را رنگ‌آمیزی کردند.

گرامیداشت ولادت حضرت مهدی(عج) توسط دانش‌آموزان پایه چهارم دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع)
دانش‌آموزان پایه چهارم دبستان پسرانه حضرت مجتبی (علیه‌السلام) ولادت حضرت مهدی(عج) را گرامی داشتند. همچنین نقاشی‌های زیبایی در رابطه با این موضوع کشیدند.

کاشت نهال توسط دانش‌آموزان پایه اول ‌دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع)
دانش‌آموزان پایه اول ‌دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع) با کاشت یک نهال و به تصویر کشیدن زیبایی آن به صورت نقاشی در این روز؛ عیدی خود را پیش از آمدن فصل بهار به زمین هدیه کردند.

آشنایی نوگلان پیش‌دبستانی پسرانه حضرت مجتبی(ع) با گیاهان
نوگلان پیش‌دبستانی پسرانه حضرت مجتبی (علیه‌السلام) برای آشنایی با چگونگی رشد گیاه و نحوه‌ی مراقبت از آن، دانه‌ی لوبیا کاشتند و هنگامی که جوانه زد و رشد کرد آن را به کلاس آوردند.

آموزش مفهوم الگو به دانش‌آموزان پایه اول دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع)
دانش‌آموزان پایه اول دبستان پسرانه حضرت مجتبی (علیه‌السلام) در زنگ ریاضی مفهوم الگو را شناختند و در کلاس با وسایل کمک آموزشی خود دست‌ورزی الگو را انجام دادند.

برگزاری جشنواره تغذیه سالم در دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع)
مربی بهداشت دبستان پسرانه حضرت مجتبی (علیه‌السلام) از دانش‌آموزان خواست باتوجه به اهمیت مصرف صبحانه انواع غذاهای سالم را به آموزشگاه بیاورند و در کنار دوستان میل کنند.

قصه‌گویی با استفاده از روش نمایش توسط نوگلان پیش‌دبستانی پسرانه حضرت مجتبی(ع)
قصه‌گویی یکی از راه‌های تقویت مهارت‌های شنیداری و کلامی می‌باشد. نوگلان پیش‌دبستانی پسرانه حضرت مجتبی(ع)‌ قصه‌ی «اژدهای پشیمان» را به صورت نمایش با استفاده از ماسک اجرا کردند.

برگزاری صبحانه هماهنگ در دبستان دخترانه حضرت مجتبی(ع)
دانش‌آموزان پایه دوم دبستان دخترانه حضرت مجتبی (علیه‌السلام) با همراهی آموزگار خود، در نمازخانه آموزشگاه صبحانه هماهنگ برگزار کردند و یک روز شاد و با نشاط را آغاز کردند.

بررسی قند و فشارخون کارمندان دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع)
مربی بهداشت دبستان پسرانه حضرت مجتبی (علیه‌السلام) قند و فشارخون معلمان، معاونان و کلیه کادر آموزشگاه را اندازه گرفته و در برگه سلامت پرسنل یادداشت کردند.

ساخت حباب‌ساز توسط دانش‌آموزان پایه چهارم دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع)
دانش‌آموزان پایه چهارم دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع) در زنگ جذاب علوم، با سیم مفتولی به ساخت حباب‌ساز پرداختند و حباب‌ساز به هر شکلی باشد همیشه حباب‌ها به شکل کروی هستند.

گرامیداشت روز جهانی تخم‌مرغ در پیش‌دبستانی دخترانه حضرت مجتبی(ع)
نوگلان پیش‌دبستانی دخترانه حضرت مجتبی(ع) با اهمیت غذایی تخم‌مرغ آشنا شدند. همچنین آنها تخم‌مرغ آب‌پز را به صورت مدل‌های مختلف تزیین کردند و با شوق به مدرسه آوردند.

گرامیداشت شهادت امام جعفرصادق(ع) توسط دانش‌آموزان پایه اول دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع)
امام جعفر صادق علیه‌السلام امام ششم شیعیان می‌باشد و دوران امامت ایشان ۳۴ سال و بین سال‌های ۱۱۴ تا ۱۴۸ قمری بوده است و در سن ۶۵ سالگی در مدینه به شهادت رسیده‌اند.

گرامیداشت روز اهدای عضو توسط دانش‌آموزان پایه چهارم دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع)
روز 31 اردیبهشت روز اهدای عضو نامگذاری شده است. اهدای زندگی به افراد نیازمند اقدامی خداپسندانه در جهت حفظ زندگی انسان‌ها است و امید به فردایی بهتر را در وجود آنها بارور می‌سازد.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66  آرشیو خبر‌ها
     
 
سخن آغازین  
     
 
درباره مجتمع حضرت مجتبي(ع)  
شرکت تعاونی آموزشی فرهنگیان یزد مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع) را در سال 1372 در زمینی به مساحت 16300 مترمربع دایر کرد و هم‌اکنون بیش از 1700 دانش‌آموز در پیش دبستانی تا دبیرستان، دخترانه و پسرانه در شش مدرسه در آن مشغول به تحصیل هستند و خوشبختانه سهامداران شرکت مالک این مجتمع آموزشی هستند و از محل خیریه یا وقف برای احداث آموزشگاه وجهی از دیگران دریافت نشده است. این شرکت افتخار دارد که با پول حلال 4600 سهامدار فرهنگی خود تاکنون سی برابر سرمایه اعضای خود را به آنان برگردانده است و دو مرتبه هم به عنوان تعاونی نمونه استان برگزیده شده است. تاکنون 7 نفر از وزرای دولت جمهوری اسلامی ایران و دیگر مقامات از شرکت فرهنگیان بازدید نموده‌اند و خشنودی خود را از وجود چنین مجموعه‌ای کتبا ابراز نموده‌اند. بیشتر بخوانید...
 
     
 
بازديد معاون وزير تعاون  
خدمت و تلاش در جهت رفاه مردم و توسعه کشور در همه امور ارزنده است
 
     
 
حضور استاندار يزد در مجتمع  
فرهنگیان استان پرچم‌داران مشارکت اجتماعی هستند

استاندار یزد
     
 
نقشه سایت