حديث روز  
     
 
مجتمع در یک نگاه  
     
 
پیوندها  
     
 
ارتباط با ما  
 
     
 
تبریک تولد  
تبریک تولد
     
 
روزنگار مدارس  
     
 
ویژه های مجتمع و شرکت  
     
 
اطلاع رسانی  
جلسه‌ی شورای معلمان دبستان پسرانه و دخترانه مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع)
جلسه‌ی شورای معلمان دبستان پسرانه و دخترانه مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع) با حضور مدیرعامل و برخی اعضای هیات مدیره مجتمع عصر روز دوشنبه در سالن سبز برگزار گردید. 

بازدید از پارک علم و فناوری توسط نوگلان پیش‌دبستانی پسرانه حضرت مجتبی(ع)
حضور نوآموزان در پارک علم و فناوری به منظور بالابردن تمرکز و تفکر نوگلان بود. در ابتدا نوآموزان گروه‌بندی شدند و هرکدام در کلاس‌های شاد و جذاب مختلف شرکت کردند.
 

تدریس تغییرات فیزیکی درس علوم با ساخت بادبادک در دبستان دخترانه حضرت مجتبی(ع)
دانش‌آموزان پایه پنجم بینش دبستان دخترانه حضرت مجتبی(ع) به صورت گروهی تقسیم‌بندی شده و برای آشنایی با تغییرات فیزیکی در درس علوم به ساخت بادبادک پرداختند.

جلسه شورای معلمین در دبستان دخترانه حضرت مجتبی(ع)
جلسه شورای معلمین در دفتر مدیریت دبستان دخترانه حضرت مجتبی(علیه السلام) تشکیل گردید و پیرامون مسائل آموزشی و تربیتی دانش‌آموزان بحث و گفتگو گردید.

جلسه شورای دبیران در دبیرستان دوره دوم پسرانه حضرت مجتبی(ع)
جلسه با تلاوت آیاتی چند از کلام‌ا... مجید آغاز شد. در ابتدا مدیر آموزشگاه «دهقان» ضمن خیرمقدم و خوش‌آمدگویی به همکاران، از همه همکاران سال‌های گذشته نیز قدردانی نمود.

برگزاری جلسه انجمن اولیاء و مربیان در دبیرستان دوره اول پسرانه حضرت مجتبی(ع)
مدیر آموزشگاه ضمن خیرمقدم و خوش‌آمدگویی، سخنانی با موضوع شرح وظایف و مسئولیت‌های انجمن اولیاء و مربیان، نقش اولیاء در پیشرفت اهداف آموزشی و پرورشی را بیان نمود.

برگزاری انجمن اولیاء و مربیان در دبیرستان دوره دوم دخترانه حضرت مجتبی(ع)
پدر و مادر زندگی می‌بخشند و مدرسه راه زندگی کردن را یاد می‌دهد و تربیت در خانه انجام می‌شود و در مدرسه محکم می‌شود و در جامعه به کار گرفته می‌شود.

انجمن اولیا و مربیان در دبیرستان دوره دوم پسرانه حضرت مجتبی(ع)
انجمن اولیا و مربیان دبیرستان دوره دوم پسرانه حضرت مجتبی(ع) با توجه به دعوت قبلی با حضور حداکثر خانواده‌ها در سالن سبز مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع) برگزار گردید.

برگزاری انتخابات شورای دانش‌آموزی در دبستان دخترانه حضرت مجتبی(ع)
در اولین روز از آبان ماه، انتخابات شورای دانش‌آموزی همزمان با سراسر کشور در دبستان دخترانه حضرت مجتبی(ع) برگزار شد. شورای دانش‌آموزی نهادی در مدارس ایران است.

انتخابات شورای دانش‌آموزی در دبیرستان دوره اول پسرانه حضرت مجتبی(ع)
انتخابات شورای دانش‌آموزی در دبیرستان دوره اول پسرانه حضرت مجتبی(علیه السلام) با شور و هیجان خاصی برگزار گردید و حضور گرم دانش‌آموزان در انتخابات را به دنبال داشت.

بیست و دومین دوره انتخابات شورای دانش‌آموزی در دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع)
بیست و دومین دوره انتخابات شورای دانش‌آموزی با نام «شورای دانش‌آموزی طلایه‌دار گام دوم انقلاب اسلامی» در دبستان پسرانه حضرت مجتبی(علیه السلام) برگزار شد.

انتخابات شورای دانش‌آموزی در دبیرستان دوره دوم دخترانه حضرت مجتبی(ع)
انتخابات شوراهای دانش‌آموزی هر ساله در هفته اول آبان ماه و پس از آغاز رسمی فعالیت مدارس و شکل‌گیری کامل کلاس‌ها در مدارس کشور برگزار می‌شود.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43  آرشیو خبر‌ها
     
 
سخن آغازین  
     
 
درباره مجتمع حضرت مجتبي(ع)  
شرکت تعاونی آموزشی فرهنگیان یزد مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع) را در سال 1372 در زمینی به مساحت 16300 مترمربع دایر کرد و هم‌اکنون بیش از 1700 دانش‌آموز در پیش دبستانی تا دبیرستان، دخترانه و پسرانه در شش مدرسه در آن مشغول به تحصیل هستند و خوشبختانه سهامداران شرکت مالک این مجتمع آموزشی هستند و از محل خیریه یا وقف برای احداث آموزشگاه وجهی از دیگران دریافت نشده است. این شرکت افتخار دارد که با پول حلال 4600 سهامدار فرهنگی خود تاکنون سی برابر سرمایه اعضای خود را به آنان برگردانده است و دو مرتبه هم به عنوان تعاونی نمونه استان برگزیده شده است. تاکنون 7 نفر از وزرای دولت جمهوری اسلامی ایران و دیگر مقامات از شرکت فرهنگیان بازدید نموده‌اند و خشنودی خود را از وجود چنین مجموعه‌ای کتبا ابراز نموده‌اند. بیشتر بخوانید...
 
     
 
بازديد معاون وزير تعاون  
خدمت و تلاش در جهت رفاه مردم و توسعه کشور در همه امور ارزنده است
 
     
 
حضور استاندار يزد در مجتمع  
فرهنگیان استان پرچم‌داران مشارکت اجتماعی هستند

استاندار یزد
     
 
نقشه سایت