27 آذر 1398

گزارش عملکرد دانش‌آموزان پایه چهارم دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع)

مولف: مدیر سیستم   /  دسته: دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع)   /  رتبه دهید:

گزارش عملکرد دانش‌آموزان پایه چهارم دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع)

به اشتراک گذاشتن اطلاعات عملکرد دانش‌آموزان در مدرسه و در کلاس با والدین بسیار مهم است. به همین علت چند مورد از عملکرد دانش‌آموزان دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع) پایه «چهارم3» کلاس «سرداری» و پایه «چهارم1» کلاس «کریمی» بدین شرح می‌باشد.
1- چگونگی تشکیل حباب: ابتدا از دانش‌آموزان خواسته شد تا وسیله لازم را برای آزمایش با راهنمایی معلم بسازند. سپس با آزمایش توسط فراگیران کلیه دانش‌آموزان به این نتیجه رسیدند وسیله حباب‌ساز ساخته شده به هر شکل که باشد حباب‌های تولید شده به صورت کروی در می‌آیند.
2- الگوسازی ریاضی: از دانش‌آموزان خواسته شد حبوبات مختلف را به کلاس آورده و درس الگوها، با فعالیت گروهی دانش‌آموزان تدریس گردید و کلیه فراگیران چگونگی پی بردن به رابطه الگوها را فرا گرفتند.
3- آموزش عددنویسی: پس از تهیه کارت‌های اعداد جهت یادگیری بهتر دانش‌آموزان، با استفاده از این کارت‌‌ها به صورت دست‌ورزی با دانش‌آموزان کار شد و این درس به صورت عملی آموزش داده شد.
4- تهیه تابلو ایستگاه ریاضی و ایستگاه فارسی: با تهیه و نصب تابلو مناسب برای این منظور، مطالب فرا گرفته شده توسط دانش‌آموزان در تابلو ویژه به نام ایستگاه ریاضی و فارسی نصب گردید تا دانش‌آموزان با نگاه به تابلو مطالب آموزش داده شده را مرور نمایند و در منظر و دید آنها قرار بگیرد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

تعداد مشاهده (159)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "گزارش عملکرد دانش‌آموزان پایه چهارم دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع)"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید
   

 
نقشه سایت