3 دی 1398

برگزاری جشن یلدا در دبستان دخترانه حضرت مجتبی(ع)

مولف: مدیریت سیستم   /  دسته: دبستان دخترانه حضرت مجتبی(ع)   /  رتبه دهید:

برگزاری جشن یلدا در دبستان دخترانه حضرت مجتبی(ع)

شب، یک دقیقه بیشتر در کنارمان می‌ماند.
اقوامی که مدت‌هاست از هم بی‌خبرند دور هم جمع می‌شوند و کرسی قدیمی آغوش خانواده را گرم نگه می‌دارد. حتی فقیرانه‌ترین سفره‌ها هم با میوه و تنقلات رنگین می‌شوند. دیوان حافظ که مدت مدیدی است آن گوشه تک افتاده فرصتی برای مجال می‌یابد و ما صدای پرشور پدربزرگ را می‌شنویم که برایمان شاهنامه می‌خواند و این خوشی‌ها همگی به خانه‌مان آمده‌اند... کاش هر شب یلدا بود.
مراسم با تلاوت آیاتی از قرآن مجید توسط «پارمین حیدری» دانش‌آموز پایه اول شروع شد. سپس همه دانش‌آموزان دبستان دخترانه حضرت مجتبی(ع) سرود ملی را هم‌خوانی نمودند. در ادامه «ویانا سرور» و «یکتا اکبرپور» نوگلان پایه آمادگی برنامه حافظ‌خوانی را اجرا کردند و «ترمه قلی‌زاده» دانش‌آموز دوم حافظ غزل زیبایی از حافظ شیرازی را قرائت نمود. «نازنین زینب ابویی» هم داستان یلدا را برای دوستانش تعریف کرد. نوگل کوچکمان «پارمیس رئوفی» نیز با هنرمندی کودکانه خود آهنگ گل پامچال و خونه مادربزرگه را با فلوت برای دوستانش اجرا کرد. در پایان مراسم، دانش‌آموزان همراه با آموزگاران خود عکس یادگاری گرفتند.
لازم به ذکر است سلطان‌زاده مدیرعامل مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع)، عابدینی، حیان و علی سلطان‌زاده در این مراسم حضور داشتند.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

تعداد مشاهده (128)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "برگزاری جشن یلدا در دبستان دخترانه حضرت مجتبی(ع)"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید
   

 
نقشه سایت