12 اسفند 1396

قهرمانی تیم دو و میدانی دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع) در ناحیه دو

مولف: مدیریت سیستم   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:

قهرمانی تیم دو و میدانی دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع) در ناحیه دو

مسابقات دو و میدانی پسران آموزشگاه های ناحیه دو یزد در روز دوشنبه مورخ 7/12/1396 در محل ورزشگاه شهید نصیری برگزار شد. که از شش رشته دو و میدانی دانش اموزان دبستان حضرت مجتبی(ع) در سه رشته قهرمان شدند.
محمدنوید اکبری، محمددهقان، امیرمحمد حیدری، محمد عرفان متصدی و امیرحسین شیخعلیشاهی اعضای تیم و مجتبی یاوری مربی تیم دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع) هستند.
درمجموع تیمی دبستان حضرت مجتبی(ع) با 26 امتیاز، مقام اول و تیم جمشیدی با امتیاز 18، مقام دوم و تیم سیدالشهدا (پاسداران) با امتیاز 15 مقام سوم را کسب کرد.
در ماده ی دوی 100 متر، محمد نوید اکبری توانست  تمامی حریفان را پشت سرگذارد و در گروه خود با اختلاف قابل ملاحظه ای اول شود. این مسابقات در 6 خط که شامل 6 نفر بودند برگزار شد. در پایان با توجه به رکورد گیری، دانش اموز اکبری  بارکورد34/14 ثانیه توانست مقام اول مسابقات دوی 100 متر را کسب کند و دانش اموز امیرحسین شیخعلیشاهی با ان که در گروه خود او نیز اول شده بود، توانست با رکورد 97/14مقام پنجم را به دست اورد.
 در مسابقات پرتاب توپ، محمد دهقان با رکورد 47 متر توانست مقام اول را کسب کند که اختلاف مقام دوم با ایشان چهارمتر و 30 سانتی متر بود. در این مسابقات بیست نفر با هم به رقابت پرداختند.
عرفان متصدی نیز در مسابقات پرش ارتفاع با رکوردیک متر وده سانتی مترمقام پنجم را کسب نمود.
مسابقه ی دوی استقامت نونهالان که بسیار حائز اهمیت است با مسافت 800 متر انجام می شود که تقریبا چهل نفر در دوگروه به رقابت پرداختند. در این ماده هم دانش آموز محمد نوید اکبری توانست بادودقیقه و پنجاه و هشت ثانیه و پنجاه و یک صدم ثانیه، بهترین رکورد را به دست آورد و مقام اول را کسب کند.
 
 

تعداد مشاهده (190)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "قهرمانی تیم دو و میدانی دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع) در ناحیه دو"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید
   

 
نقشه سایت