13 بهمن 1398

برگزاری جشن تولد فصلی در دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع)

مولف: مدیریت سیستم   /  دسته: دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع)   /  رتبه دهید:

برگزاری جشن تولد فصلی در دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع)

دست خدا به همراهت ای دست سرشار از عاطفه و مهر. دعای همه دردمندان بدرقه راهت ای سینه لبریز از ایمان و یقین. دستت همیشه گرم ای نگران چشم‌های خسته و بیمار. خدا پشت و پناهت ای باغبان گل‌های پژمُرده و شاخه‌های شکسته؛ ای اُسوه نیکوکاری، ای «پرستار».
به مناسبت تولد حضرت زینب(س) و روز پرستار برآن شدیم جشن تولد همگانی برای متولدین فصل پاییز (مهر، آبان و آذر) در سالن سبز مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع) برگزار کنیم.
در ابتدای این مراسم «حمیدی‌فر» درباره مقام حضرت زینب(س) و روز پرستار صحبت کرد. سپس از چهار نفر والدین دانش‌آموزان که پرستار بودند دعوت به عمل آمد و از زحمات آنها با شاخه گلی تقدیر و تشکر شد. همچنین از «سلطان‌زاده» مربی بهداشت دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع) که به نوعی پرستار و یاری‌رسان دانش‌آموزان این آموزشگاه هستند نیز تقدیر شد. بعد از این مراسم آهنگ تولد برای دانش‌آموزان گذاشته شد، سپس اسامی متولدین هر ماه خوانده شد و از آنها عکس یادگاری گرفته شد.
در پایان این مراسم از دانش‌آموزان دوره دوم که در فعالیت‌های مدرسه و همچنین مسابقات فرهنگی و هنری در ناحیه رتبه آورده بودند، تقدیر و به آنها جوایزی به رسم یاد بود داده شد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

تعداد مشاهده (68)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "برگزاری جشن تولد فصلی در دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع)"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید
   

 
نقشه سایت