30 بهمن 1398

گرامیداشت ولادت با سعادت حضرت زهرا(س) و روز زن در دبستان دخترانه حضرت مجتبی(ع)

مولف: مدیریت سیستم   /  دسته: دبستان دخترانه حضرت مجتبی(ع)   /  رتبه دهید:

گرامیداشت ولادت با سعادت حضرت زهرا(س) و روز زن در دبستان دخترانه حضرت مجتبی(ع)

میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) روز بزرگداشت و نکوداشت و تجلیل از همه بانوانی است که با الهام از ام‌ابیها درس ایثار و از خودگذشتگی را با تربیت فرزندانی متعهد و باایمان در زندگی آموخته‌اند.
به مناسبت بزرگداشت روز مادر جشنی در سالن سبز مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع) با حضور گرم مادران نوگلان پیش‌دبستانی دخترانه حضرت مجتبی(ع) برگزار گردید.
این مراسم ابتدا با خواندن سرود ملی و تلاوت قرآن توسط «سوگل اسداللهی» دانش‌آموز کلاس میخک آغاز گردید. سپس نواختن فلوت توسط «پارمیس رعوفی» دانش‌آموز کلاس نسترن و پس از آن دکلمه‌خوانی مادر توسط «یکتا اکبرپور» دانش‌آموز کلاس یاس اجرا گردید. همچنین مراسم مولودی‌خوانی به همین مناسبت برگزار شد. در آخر سرود همگانی در وصف مادر توسط نوگلان پیش‌دبستانی اجرا شد و سپس هدایایی از طرف دانش‌آموزان به مادران تقدیم شد.
ضمناً به همین مناسبت «جعفری» مدیر آموزشگاه با هدف بزرگداشت مقام زن از تمامی آموزگاران و پرسنل دبستان دخترانه تقدیر کرد. «جعفری» با حضور در تمامی کلاس‌ها ضمن تبریک روز زن و ولادت حضرت فاطمه(س) با اهدای هدیه و شاخه گل از تلاش‌های آنان تقدیر و تشکر کرد و همچنین برای آنها سلامت و توفیق را به برکت نام مقدس حضرت زهرا(س) از پیشگاه خداوند سبحان آرزو کرد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

تعداد مشاهده (142)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "گرامیداشت ولادت با سعادت حضرت زهرا(س) و روز زن در دبستان دخترانه حضرت مجتبی(ع)"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید
   

 
نقشه سایت