12 بهمن 1397

جلسه شورای راهبردی در دبیرستان دخترانه دوره اول حضرت مجتبی(ع) و تحویل 2660 بن کفش اهدایی به روسای دو ناحیه آموزش و پرورش

مولف: مدیریت سیستم   /  دسته: دبیرستان دخترانه دوره اول حضرت مجتبی(ع)   /  رتبه دهید:

جلسه شورای راهبردی در دبیرستان دخترانه دوره اول حضرت مجتبی(ع) و تحویل 2660 بن کفش اهدایی به روسای دو ناحیه آموزش و پرورش

در پایانِ شورای راهبردی مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع) که با حضور اسمعیلی زاده و امیرچقماقی، روسای نواحی یک و دو آموزش و پرورش یزد و صابری رییس وقت اداره مدارس غیر دولتی و مشارکتهای مردمی برگزار شد، 2660 بن کفش اهدایی «موسسه خیریه حضرت مجتبی(ع)(در شرف تاسیس)» به ارزش یک میلیارد و سیصد و سی میلیون ریال جهت دانش آموزان بی بضاعت برخی مدارس دولتی، تحویل روسای دو ناحیه گردید.
جلسه شورای راهبردی در تاریخ 30/10/97 ساعت 9 صبح در دبیرستان دخترانه دوره اول حضرت مجتبی(ع) تشکیل گردید. در این جلسه بعد از تلاوت آیاتی از کلام ا... قرآن سلطانی، مدیریت دبیرستان دخترانه دوره اول حضرت مجتبی(ع) از عملکرد آموزشگاه طی دوره گذشته و برگزاری امتحانات و همچنین در مورد مطالعه و برگزاری مسابقه کتابخوانی که در دبیرستان دخترانه دوره اول حضرت مجتبی(ع) برگزار شده بود گزارشی را ارائه نمود. همچنین مسائل و مشکلات عاطفی دانش‌آموزان نیز مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و راهکارهای مناسب از طرف شورای راهبردی ارائه گردید. در مورد صرفه جویی در مصرف آب نیز پیشنهاد مدیر مدرسه نصب شیرهای کم مصرف و همچنین آبیاری قطره‌ای فضای سبز بود که قرار بر انجام آن شد.
در ادامه جلسه روسای ادارات نواحی یک و دو، اسمعیلی و امیرچقماقی به همراه صابری در جلسه حضور یافتند و سلطان زاده، مدیر عامل مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع) نیز ضمن خوشامدگویی در مورد بن کفش اهدایی طرح معین مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع) به مدارس نواحی یک و دو آموزش و پرورش و نحوه توزیع آنها بیاناتی ایراد نمود.
در پایان نیز روسای اداره ضمن تقدیر و تشکر از مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع) خواستار ادامه این روند شدند.
 
 
 
 

تعداد مشاهده (1379)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "جلسه شورای راهبردی در دبیرستان دخترانه دوره اول حضرت مجتبی(ع) و تحویل 2660 بن کفش اهدایی به روسای دو ناحیه آموزش و پرورش"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید
   

 
نقشه سایت