20 اردیبهشت 1399

برگزاری میلاد دومین اختر تابناک آسمان ولایت حضرت امام حسن مجتبی(ع) توسط دانش‌آموزان دوره دوم دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع)

مولف: مدیریت سیستم   /  دسته: دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع)   /  رتبه دهید:

برگزاری میلاد دومین اختر تابناک آسمان ولایت حضرت امام حسن مجتبی(ع) توسط دانش‌آموزان دوره دوم دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع)

مژده‌ای دل نور چشم مرتضی آمد خوش‌آمد/ شام میلاد امام مجتبی آمد خوش‌آمد
غم مخور ای دل که در ماه دعا و استجابت/ بهر تأثیر دعا، روح دعا آمد خوش‌آمد...

ماه میهمانی خدا به نیمه رسیده است. امشب تجلی حسن ازلی است که در چهره دلگشای چهارمین معصوم حسن‌بن علی(ع) نمایان می‌شود. میلاد امام حسن مجتبی(ع) مبارک باد.
به مناسبت میلاد دومین اختر تابناک آسمان ولایت، حضرت امام حسن مجتبی(ع) در ماه مبارک رمضان، واحد پرورشی دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع) از دانش‌آموزان دوره‌ی دوم خواست هر آنچه عشق و ارادت به آن امام دارند در قالب متنی از زندگینامه و بیان احادیث آن امام و تزئین جایگاهی در خانه با ریسه‌های رنگی، شیرینی، شکلات و رحل قرآن عشق و ارادت خود را به کریم اهل بیت نشان داده و این روز را در کنار خانواده جشن بگیرند.
همچنین دانش‌آموزان فعال کلاس «چهارم2 و 3» برای آشنایی بیشتر با زندگینامه و خصوصیات اخلاقی آن حضرت و الگو قرار دادن آن امام معصوم، با راهنمایی آموزگاران خود «اکبری و سرداری» به مطالعه‌ی کتاب‌هایی در این باره پرداختند و برای اینکه دانش‌آموزان دیگر هم از این اطلاعات بی‌بهره نمانند مطالب خود را نوشتند و با استفاده از نقاشی‌های زیبا تزئین کردند و برای آموزگاران خود ارسال کردند.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

تعداد مشاهده (96)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "برگزاری میلاد دومین اختر تابناک آسمان ولایت حضرت امام حسن مجتبی(ع) توسط دانش‌آموزان دوره دوم دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع)"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید
   

 
نقشه سایت