26 اردیبهشت 1403

تجلیل از دبیران دبیرستان دوره دوم پسرانه حضرت مجتبی(ع) به مناسبت هفته معلم

مولف: مدیر سیستم   /  دسته: دبیرستان پسرانه دوره دوم حضرت مجتبی(ع)   /  رتبه دهید:

تجلیل از دبیران دبیرستان دوره دوم پسرانه حضرت مجتبی(ع) به مناسبت هفته معلم

همزمان با ۱۲ اردیبهشت‌ماه، آغاز هفته تجلیل از منزلت معلّم، با حضور «دهقان» مدیر و «حیان» رابط آموزش متوسطه مجتمع، جلسه شورای دبیران دبیرستان دوره دوم پسرانه حضرت مجتبی(ع) در آریاباغ برگزار گردید.
«سیّدحسن حیّان» رابط آموزش متوسطه مجتمع در این برنامه در سخنانی، با تبریک هفته معلّم و قرائت اشعاری در وصف هفته بزرگداشت مقام معلم، به بیان حکایاتی متنوع و تاریخچه‌ی مختصری از مسئولیت‌های مختلف خود در طول دوران خدمت پرداخت.
حیّان تاکید کرد: هر دانش‌آموز با هر دیدگاه و تفکّر، زمانی که وارد مدارس مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع) می‌شود، ما موظّف به تعلیم و تربیت او هستیم زیرا کار ما ساختن انسان برای آینده است. وی همچنین خاطراتی از نحوه‌ی برخورد و ارشاد بعضی دانش‌آموزان در اوایل استخدام خود بیان نمود.
در ادامه «محمدرضا دهقان» مدیر آموزشگاه با تبریک روز معلم، بر رعایت بودجه‌بندی کتب درسی در فرصت باقی‌مانده سال تحصیلی جاری تاکید کرد. وی از دایر بودن کلاس‌های جبرانی در عصر تمام روزهای هفته در این دبیرستان خبر داد و گفت: امتحانات شبه نهایی در واقع تلنگری برای آمادگی دانش‌آموزان برای امتحانات نهایی خردادماه بود.
«دهقان» نمرات مستمر و کلاسی را دارای اهمیت ویژه دانست و افزود: حوزه تصحیح اوراق امتحانی همچنان برقرار و هر دبیر موظّف به بررسی اوراق امتحانی حدّاقل دو برابر تعداد دانش‌آموزان خود می‌باشد.
در پایان این جلسه که در محل آریاباغ (آقا هاشم) واقع در شهرستان تفت برگزار گردید، از زحمات دبیران شاغل در دبیرستان مذکور، تجلیل به عمل آمد.
 
 
 
 
 

تعداد مشاهده (164)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "تجلیل از دبیران دبیرستان دوره دوم پسرانه حضرت مجتبی(ع) به مناسبت هفته معلم"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید
   

 
نقشه سایت