15 اسفند 1397

برگزاری جشن ولادت حضرت زهرا (س) و روز مادر در دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع)

مولف: مدیریت سیستم   /  دسته: دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع)   /  رتبه دهید:

برگزاری جشن ولادت حضرت زهرا (س) و روز مادر در دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع)

به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز مادر در روز سه شنبه سیلانیان، مدیر دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع) در مراسم صبحگاه ضمن بیان مطالبی در رابطه با تولد حضرت زهرا(س) و مقام و منزلت مادر از کلیه‌ همکاران زن دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع) قدردانی کرد و روز مادر را به همه‌ همکاران زن تبریک گفت.
همچنین با دعوت از اولیا دانش‌آموزان مراسم جشن میلاد فرخنده و با سعادت حضرت فاطمه‌ زهرا(س) و روز مادر در سالن سبز مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع) برگزار گردید.
در این مراسم که اجرای آن را لاله آبادی مربی درس حلاقیتهای زندگی دبستان حضرت مجتبی (ع) برعهده داشت ابتدا توسط دانش‌آموزان پایه سوم کلاس ملک ثابت، تلاوت سوره کوثر به صورت گروهی قرائت شد و سپس با هم شعر ویژه‌ی میلاد را اجرا نمودند. سپس سرود ملی خوانده شد و سیلانیان با حضور در جایگاه ضمن خیر مقدم به والدین پیرامون فضایل و مناقب حضرت فاطمه(س) و الگو بودن ایشان در زمینه‌های مختلف زندگی بیاناتی ارائه نمود و برای دانش‌آموزان نیز در زمینه احترام به والدین مخصوصاً مادر و شان و منزلت او صحبت نمود.
سپس نمایش‌های مختلف لب خوانی و نمایش ظنز مادر و آبی‌بی و برنامه‌های مختلف دیگر برای دانش‌آموزان و والدین شرکت کننده اجرا گردید که مورد استقبال همه قرار گرفت. همچنین با حضور مادران حاضر در سالن با دعوت از آنها برای حضور در جلو سالن به صورت کلاس به کلاس از دانش‌آموزان خواسته شد به احترام و به پاس قدردانی از زحماتی که مادران برایشان کشیدند به پا خیزند و دستان مادران خود را ببوسند تا بدین وسیله نشان دهند که قدردان گوشه‌ای از زحمات مادران خود هستند. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

تعداد مشاهده (95)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "برگزاری جشن ولادت حضرت زهرا (س) و روز مادر در دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع)"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید
   

 
نقشه سایت