15 اسفند 1397

افتتاح کارگاه خلاقیت، سفال، دومینو و مهارتهای زندگی در دبستان دخترانه حضرت مجتبی(ع)

مولف: مدیریت سیستم   /  دسته: پیش دبستانی دخترانه حضرت مجتبی(ع)   /  رتبه دهید:

افتتاح کارگاه خلاقیت، سفال، دومینو و مهارتهای زندگی در دبستان دخترانه حضرت مجتبی(ع)

مراسم افتتاحیه کارگاه خلاقیت و سفال در دبستان دخترانه حضرت مجتبی(ع) روز یکشنبه با حضور سلطان زاده، مدیر عامل مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع) و جمعی از اعضای شورای راهبردی و مدیران مدارس این مجتمع در دبستان دخترانه حضرت مجتبی(ع) برگزار شد.
در این کارگاه که به همت مربیان آمادگی دبستان دخترانه حضرت مجتبی(ع) راه اندازی شد، علاوه بر آموزش سفال و خلاقیت، مهارت‌های زندگی و دومینو نیز آموزش داده می‌شود. از آنجا که مدارس وظیفه دارند تا به پرورش استعدادهای دانش‌آموزان خود در همه زمینه‌ها و بصورت همه جانبه بپردازند، فرصتی را برای تغییر اصولی در نحوه تدریس و آموزش در دبستان دخترانه حضرت مجتبی(ع) فراهم می‌آورد.
جعفری، مدیر دبستان دخترانه حضرت مجتبی(ع) ضمن تاکید بر اهمیت راه اندازی این کارگاه، در کشف توانایی‌ها و مهارت‌های فردی دانش‌آموزان بیان کرد: راه اندازی این کارگاه موجب خواهد شد تا علاوه بر این که ذهن کودکان از بازی به سمت خلاقیت پیش می‌رود، در ایجاد آرامش و بهبود رفتارهای پرخاشگرانه در کودکان بسیار تاثیر گذار می‌باشد. زیرا سفالگری با خاک رس تمام انرژی مثبت و روحیه بخش موجود در خاک رس را به کودکان منتقل می‌کند و زمینه مناسبی را برای رشد و فعالیت سالم کودکان ایجاد می‌کند.
وی در ادامه افزود: زندگی شهرنشینی جلوی تحرک و شیطنت‌های آزادانه کودکان را گرفته و آسیب‌های جدی به روحیه کودک وارد می‌کند. در این راستا دبستان دخترانه حضرت مجتبی(ع) با در نظر گرفتن این امر مهم اقدام به راه اندازی کارگاه سفال و خلاقیت نموده تا علاوه بر ایجاد فضای نشاط انگیز برای دانش‌آموزان، بستر مناسبی را جهت توسعه مهارت‌ها و خلاقیت‌های دانش‌آموزان در زمینه‌های گوناگون فراهم آورد چرا که همه پدر مادرها به دنبال پرورش فرزندانی موفق هستند. آموزش سفالگری به کودکان، علاوه بر آن که آموزشی کلاسیک است می‌تواند به نوعی شیرینی یک بازی را داشته باشد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

تعداد مشاهده (1973)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "افتتاح کارگاه خلاقیت، سفال، دومینو و مهارتهای زندگی در دبستان دخترانه حضرت مجتبی(ع)"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید
   

 
نقشه سایت