16 اردیبهشت 1398

بزرگداشت مقام معلم در دبیرستان دخترانه دوره دوم حضرت مجتبی(ع)

مولف: مدیریت سیستم   /  دسته: دبیرستان دخترانه دوره دوم حضرت مجتبی(ع)   /  رتبه دهید:

بزرگداشت مقام معلم در دبیرستان دخترانه دوره دوم حضرت مجتبی(ع)

اردیبهشت، با نفسهای پیامبرانه ات جوانه می‌زند و تو می‌آیی تا خورشید آگاهی را در قلب‌های حاصلخیز فرزندان سرزمینت بکاری. دستان سپیدت برتخته سیاه نور می‌پاشد والفبای روشنی در اذهان تاریکمان حک می‌شود. نگاهم که می‌کنی تار و پود جانم لبخند میزند دستهایت ریشه‌های کنجکاوی ام را محکم می‌کند.
در روز دوشنبه مورخ 12/2/98 به مناسبت بزرگداشت روز معلم از مدیر عامل مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع) دعوت به عمل آمد تا در مراسم صبحگاه دبیرستان دخترانه دوره دوم حضرت مجتبی (ع) نشستی با دبیران و دانش‌آموزان داشته باشد.
جلسه با همخوانی آیت الکرسی آغاز شد و سلطان‌زاده مدیر دبیرستان دخترانه دوره دوم حضرت مجتبی (ع) ضمن خوشامدگویی این روز را به تمامی معلمان و دانش‌آموزان تبریک گفت.
مدیر عامل مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع) هم با ذکر خاطراتی این روز را به دبیران و دانش‌آموزان تبریک گفت.
مدیر دبیرستان به مناسبت روز معلم از مدیرعامل مجتمع قدردانی کرد. از والدین فرهنگی دانش‌آموزان دعوت به عمل آمد تا فرزندان با دادن گل از آنها قدردانی کنند.
مدیر عامل مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع) از بامسی، به عنوان نماینده دبیران قدردانی کرده و هدیه دبیران را به ایشان سپرده تا از طرف هیئت مدیره به دبیران اهدا شود. در این حین دره‌شیری از فرات، خورشیدنام و دشتی نزاد به عنوان سمت استاد و شاگردی قدردانی کرد.
دبیران این روز را به همدیگر تبریک گفته و عکسهایی را به یادگارگرفتند.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

تعداد مشاهده (330)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "بزرگداشت مقام معلم در دبیرستان دخترانه دوره دوم حضرت مجتبی(ع)"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید
   

نقشه سایت