28 اردیبهشت 1398

دعوت از یکی از معلمان دبستان به مناسبت هفته مشاغل در دبیرستان دخترانه دوره دوم حضرت مجتبی(ع)

مولف: مدیریت سیستم   /  دسته: دبیرستان دخترانه دوره دوم حضرت مجتبی(ع)   /  رتبه دهید:

دعوت از یکی از معلمان دبستان به مناسبت هفته مشاغل در دبیرستان دخترانه دوره دوم حضرت مجتبی(ع)

به مناسبت فرا رسیدن هفته مشاغل از خواجه نیری یکی از معلمان دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع) دعوت به عمل آمد تا در زمینه شغل معلمی و ایجاد انگیزه در دانش‌آموزان با آنها نشستی داشته باشد.
خواجه نیری، بیان کرد خود از دانش‌آموزان ورودی سال 1374 در دبیرستان حضرت مجتبی(ع) بوده و بعد از گذراندن دوره کارشناسی‌اش در این مجتمع به عنوان یکی از معلمان برگزیده مشغول به خدمت می‌باشد ضمنا فرزند ایشان فارغ التحصیل دبیرستان پسرانه حضرت مجتبی(ع) می‌باشد.
وی گفت: یکی از کارهایی که باعث موفق بودن در حرفه معلمی شد کار تمرکز حواس با دانش‌آموزان است که مورد تایید وزارت‌خانه آموزش و پرورش و مورد تشویق قرار گرفت.
این آموزگار  حین صحبتهای خود عامل اصلی موفقیتها را تحصیل در این مجتمع دانست و چیزی که باعث شده راه درست زندگی را پیدا کند اخلاق مداری محیط مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع) دانست. در پایان سلطان‌زاده مدیر دبیرستان دخترانه دوره دوم حضرت مجتبی(ع) با تقدیم هدیه ای از زحمات ایشان قدردانی کرد.
قابل ذکر است که دانش‌آموزان پایه نهم دبیرستان دوره اول حضرت مجتبی(ع) مهمان این جلسه بودند و برای آشنایی بیشتر دبیرستان دخترانه دوره دوم حضرت مجتبی(ع) را بازدید کردند و مدیر آموزشگاه با تبریک فرا رسیدن ماه رمضان کادر دفتری را به دانش‌آموزان معرفی نموده و در مورد نحوه ثبت نام در دبیرستان دخترانه دوره دوم حضرت مجتبی(ع) با دانش‌آموزان صحبت کرد.
 
 
 
 
 
 
 
 

تعداد مشاهده (305)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "دعوت از یکی از معلمان دبستان به مناسبت هفته مشاغل در دبیرستان دخترانه دوره دوم حضرت مجتبی(ع)"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید
   

 
نقشه سایت