27 خرداد 1398

برگزاری انجمن اولیا و مربیان در دبیرستان پسرانه دوره دوم حضرت مجتبی(ع)

مولف: مدیریت سیستم   /  دسته: دبیرستان پسرانه دوره دوم حضرت مجتبی(ع)   /  رتبه دهید:

برگزاری انجمن اولیا و مربیان در دبیرستان پسرانه دوره دوم حضرت مجتبی(ع)

با توجه به تمهیدات به عمل آمده و مصوبه شورای مدرسه و نیز شرایط حساس به مناسبت نزدیکی به ایام پایانی سال تحصیلی و آغاز امتحانات ترم دوم جلسه انجمن اولیا و مربیان در دبیرستان پسرانه دوره دوم حضرت مجتبی(ع) با حضور مدعوین و اولیا برگزار گردید.
در این جلسه که در محل سالن سبز مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع) و با تلاوت آیاتی از کلام ا... مجید آغاز شد ابتدا دهقان، مدیر دبیرستان پسرانه دوره دوم حضرت مجتبی(ع) به سخنرانی پرداخت.
دهقان مدیر آموزشگاه توجه بیش از پیش به درس و مطالعه فرزندان، رعایت مسائل اخلاقی در مدرسه و خارج از آن، مسئله انضباط دانش‌آموزان، تغییر رشته، نحوه ثبت نام و مقررات و شرایط آن تاکید کرد.
در ادامه این جلسه دادرس، یکی از اعضای شورای راهبردی مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع) به سخنرانی پرداخت و با عنایت به موضوع استرس و اضطراب لزوم توجه والدین به این موضوع را مورد تاکید قرارداد.
وی ضمن تعریف استرس و اثرات منفی آن در یادگیری راهکارهای مبارزه با این پدیده روانی را بازگو نمود. همچنین راهکارهای کاهش آن در ایام امتحانات از طرف وی بیان گردید.
در پایان وضعیت تحصیلی دانش‌آموزان و نکات ضعف و قوت درسی آنها به اطلاع والدین رسید این جلسه که در ساعت 17:30 آغاز شده بود در ساعت 19:30 پایان یافت.
 
 
 
 
 
 

تعداد مشاهده (290)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "برگزاری انجمن اولیا و مربیان در دبیرستان پسرانه دوره دوم حضرت مجتبی(ع)"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید
   

 
نقشه سایت