20 دی 1397

بازدید از موزه سلامت توسط دانش آموزان دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع)

مولف: مدیریت سیستم   /  دسته: دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع)   /  رتبه دهید:

بازدید از موزه سلامت توسط دانش آموزان دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع)

استعمال دخانیات و مضرات آن بر هیچ کس پوشیده نیست. تنها سرطان ریه یا بیماریهاي قلبی پیامدهاي استعمال دخانیات نیست بلکه مجموعه ای از مسایل و مشکلات بهداشتی در ارتباط با مصرف مواد دخانی وجود دارد که میتواند به لحاظ شرایط جسمانی و مقاومت ایمنی در افراد مصرف کننده بروز کند.
جهت آشنایی دانش‌آموزان با مضرات و عواقب اعتیاد به مواد مخدر و مسائل بهداشتی و رعایت نکات ایمنی و مراقبت از خود با برنامه ریزی و مساعدت سلطانزاده، مربی بهداشت دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع) و گرفتن نوبت جهت بازدید دانش‌آموزان، در روز یکشنبه مورخ 2/10/97 دانش‌آموزان پایه پنجم دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع) طی دو نوبت به موزه سلامت واقع در درمانگاه امام شهر برده شدند.
دانش‌آموزان همراه با معلمین و مربی بهداشت در ابتدای ورود به موزه به گروههای 20 نفره تقسیم شدند. یک گروه از آنها به اتاق نمایش جهت تماشای فیلم و خطرات اعتیاد و دخانیات رفتند. سپس کارشناس موزه سلامت در مورد مضرات قلیان، سیگار برای قلب، ریه، چشم، دندان و به طور کلی همه اعضای بدن انسان، توضیحات لازم را به دانش‌آموزان ارائه نمود که بسیار مفید و موثر بود.
در پایان با تجمع کلیه دانش‌آموزان پایه پنجم این آموزشگاه، دکتر مستقر در آنجا در مورد بیماری هپاتیت و انواع آن و راههای پیشگیری و انتقال آن برای دانش‌آموزان مطالب ارزنده ای بیان نمود که در پایان دانش‌آموزان با کوله باری از اطلاعات مفید به مدرسه بازگشتند.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

تعداد مشاهده (92)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "بازدید از موزه سلامت توسط دانش آموزان دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع)"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید
   

 
نقشه سایت