حديث روز  
     
 
مجتمع در یک نگاه  
     
 
پیوندها  
     
 
ارتباط با ما  
 
     
 
تبریک تولد  
تبریک تولد
     
 
روزنگار مدارس  
     
 
ویژه های مجتمع و شرکت  
     
 
اطلاع رسانی  
برگزاری جشن الفبا در دبستان دخترانه حضرت مجتبی(ع) [جامانده از خرداد]

در صندوقچه خاطرات زندگی دانش آموزان دبستان حضرت مجتبی(ع) کلاس اول مانند الماسی گرانبها می‌درخشد چرا که در این سال الفبای دوست داشتن را می‌آموزد و با قلم مهر آشنا می‌شود. 


برگزاری مراسم جشن فارغ‌التحصیلی دانش‌آموزان پیش دبستانی پسرانه حضرت مجتبی(ع) [جامانده از خرداد]
مراسم جشن پایان سال پایه پیش دبستانی دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع) در روز دوشنبه در محل سالن سبز مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع) با دعوت از کلیه‌ والدین و دانش‌آموزان برگزار گردید.

شرکت کردن دانش‌آموزان دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع) در مسابقه تورنی‌تیم ریاضی
تورنی‌ تیم ریاضی یک مسابقه تشریحی ریاضی است که توسط خانه ریاضیات طراحی شده است. این مسابقه به صورت تیم‌های سه‌ نفره و در دو مرحله برگزار می‌شود. 

برگزاری مراسم جشن الفبا کلاس اول دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع)
با پایان یافتن آموزش حروف الفبا برای دانش‌آموزان کلاس اول دبستان پسرانه حضرت مجتبی(علیه السلام) مراسم جشنی تحت عنوان «جشن الفبا» در سالن سبز مجتمع برگزار گردید.

اجرای اردوی درون مدرسه‌ای در کلاس اول دبستان دخترانه حضرت مجتبی(ع)
آموزگاران کلاس اول دبستان دخترانه حضرت مجتبی(علیه السلام) با طراحی یک اردوی حیاطی درون مدرسه‌ای‌ لحظاتی شاد و سرگرم کننده برای دانش‌آموزان خود آفریدند.

تماشای فیلم توسط دانش‌آموزان پیش دبستانی پسرانه حضرت مجتبی(ع) در سینما دانش‌آموز
جهت تماشای فیلم عروسکی و موزیکال ساز انگشتی کلیه‌ دانش‌آموزان پیش دبستانی پسرانه حضرت مجتبی(ع) با اعلام رضایت والدین با مربیان و معاون پایه خود به محل سینما دانش‌آموز برده شدند.

آخرین دیکته دانش‌آموزان کلاس اول در دبستان دخترانه حضرت مجتبی(ع)
آخرین دیکته دانش‌آموزان در کلاس اول گلستان دبستان دخترانه حضرت مجتبی(علیه السلام) نوشته شد. این دیکته حاصل تلاش 9 ماه دانش‌آموزان با شوق و ذوق و پشتکارشان بود.
 

برگزاری جلسه مشاوره با والدین و دانش‌آموزان پایه نهم در دبیرستان دخترانه دوره اول حضرت مجتبی(ع)
جلسه مشاوره با والدین و دانش‌آموزان پایه نهم با حضور دشتی نژاد، مشاور دبیرستان دخترانه دوره اول حضرت مجتبی(ع) در نمازخانه مدرسه تشکیل گردید و در مورد برخی موضوعات بحث و تبادل نظر گردید.

برگزاری نمایشگاه در دبیرستان دخترانه دوره اول حضرت مجتبی(ع)
با همکاری دبیران هنر دبیرستان دخترانه دوره اول حضرت مجتبی(علیه السلام) آثار هنری و دست سازه‌های دانش‌آموزان جمع‌آوری و در محل کارگاه هنر نمایشگاه ترتیب داده شد.

آماده کردن صبحانه توسط دانش‌آموزان پیش دبستانی دخترانه حضرت مجتبی(ع)
کار در کنار بزرگسالان و انجام آنچه بزرگسالان انجام می‌دهند، باعث افزایش اعتماد به نفس بچه‌ها می‌‌شود. آشپزی با کودکان از جمله این فعالیتها است که در پیش دبستانی حضرت مجتبی انجام میگردد.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45  آرشیو خبر‌ها
     
 
سخن آغازین  
     
 
درباره مجتمع حضرت مجتبي(ع)  
شرکت تعاونی آموزشی فرهنگیان یزد مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع) را در سال 1372 در زمینی به مساحت 16300 مترمربع دایر کرد و هم‌اکنون بیش از 1700 دانش‌آموز در پیش دبستانی تا دبیرستان، دخترانه و پسرانه در شش مدرسه در آن مشغول به تحصیل هستند و خوشبختانه سهامداران شرکت مالک این مجتمع آموزشی هستند و از محل خیریه یا وقف برای احداث آموزشگاه وجهی از دیگران دریافت نشده است. این شرکت افتخار دارد که با پول حلال 4600 سهامدار فرهنگی خود تاکنون سی برابر سرمایه اعضای خود را به آنان برگردانده است و دو مرتبه هم به عنوان تعاونی نمونه استان برگزیده شده است. تاکنون 7 نفر از وزرای دولت جمهوری اسلامی ایران و دیگر مقامات از شرکت فرهنگیان بازدید نموده‌اند و خشنودی خود را از وجود چنین مجموعه‌ای کتبا ابراز نموده‌اند. بیشتر بخوانید...
 
     
 
بازديد معاون وزير تعاون  
خدمت و تلاش در جهت رفاه مردم و توسعه کشور در همه امور ارزنده است
 
     
 
حضور استاندار يزد در مجتمع  
فرهنگیان استان پرچم‌داران مشارکت اجتماعی هستند

استاندار یزد
     
 
نقشه سایت