حديث روز  
     
 
مجتمع در یک نگاه  
     
 
پیوندها  
     
 
ارتباط با ما  
 
     
 
تبریک تولد  
تبریک تولد
     
 
روزنگار مدارس  
     
 
ویژه های مجتمع و شرکت  
     
 
اطلاع رسانی  
برگزاری مسابقه‌ فرفره‌های دست‌ساز در دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع)
دانش‌آموزان «چهارم2» و «چهارم3» دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع) در محیطی شاد و با هماهنگی و همکاری یکدیگر فرفره‌هایی ساخته و در حیاط مدرسه مسابقه دادند.

معاینه پزشکی دانش آموزان در دبستان دخترانه حضرت مجتبی(ع)
با توجه به نقش سلامتی در امر یادگیری و پیشرفت تحصیلی دانش‌آموزان، لزوم سرمایه‌گذاری در جهت تامین و حفظ سلامتی این گروه سنی محسوس می‌باشد.

تدریس عملی مهارت لامسه در پیش‌دبستانی دخترانه حضرت مجتبی(ع)
تدریس عملی مهارت لامسه در کلاس پیش‌دبستانی یاس دخترانه حضرت مجتبی(ع) با همکاری «دهقان» مربی این پایه صورت گرفت. اهداف این درس آموزشی تقویت و به کار گرفتن حس لامسه می‌باشد.

برگزاری آزمون بهبود عملکرد تحصیلی دانش‌آموزان در دبیرستان دوره اول پسرانه حضرت مجتبی(ع)
مرحله اول آزمون بهبود عملکرد تحصیلی دانش‌آموزان پایه‌های هفتم، هشتم و نهم در دبیرستان دوره اول پسرانه حضرت مجتبی (علیه‌السلام) همزمان با کلیه مدارس برگزار شد.

از نقاشی تا خداشناسی در کلاس چهارم دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع)
چه هماهنگی شگفت انگیزی میان فصل‌ها وجود دارد! درباره‌ی این پدیده‌ها که فکرمیکنیم، متوجه نظم و هماهنگی میشویم. و این نظم و هماهنگی نشانه‌ی قدرت و یگانگی خداست. 
 

حضور کارشناس تغذیه در دبستان دخترانه حضرت مجتبی (ع)
وقتی صحبت از کاهش وزن به میان می‌آید دو عامل مؤثرند. کالری بالای چربی و عملکرد هورمون‌های وابسته به چربی. هر دو درست است. اما عامل اصلی چاقی ترکیب کربوهیدرات و چربی است.
 

برپایی مراسم به مناسبت ایام فاطمیه و گرامیداشت یاد شهید سردار سلیمانی در دبیرستان دوره اول دخترانه حضرت مجتبی(ع)
در روز شنبه به مناسبت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و نیز ایام سوگواری بانوی اسلام حضرت فاطمه زهرا(س) مراسمی در سالن دبیرستان دوره اول دخترانه حضرت مجتبی(ع) برگزار شد.

تدریس کار با رایانه در پایه ششم دبستان دخترانه حضرت مجتبی(ع)
برای آشنایی بهتر دانش آموزان با سخت افزار و نرم افزار رایانه دانش آموزان پایه ششم کلاس کوشش «جبالی» در دبستان دخترانه حضرت مجتبی(ع) به کارگاه رایانه رفتند.

املای بیسکویتی در کلاس پنجم
در کلاس پنجم بینش «نواب زاده» دبستان دخترانه حضرت مجتبی(ع) به منظور بهبود وضعیت املا و بالا بردن علاقه و دقت دانش آموزان از انواع روشهای خلاق و مختلف املا نویسی استفاده می‌شود.

بازی با مکعب‌ها در زنگ ریاضی کلاس اول
دانش آموزان کلاس اول «پوردشتیان» دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع) با مکعب‌های اموزشی خود مفهوم الگو مشخص و نامشخص در درس ریاضی را با شور و هیجان خاصی تمرین کردند.

بازدید از «نیروگاه سیکل ترکیبی» توسط دانش‌آموزان دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع)
در این نیروگاه دانش‌آموزان با چگونگی کار دینام، کمپرسور، توربین، دیگ بخار و کار دستگاه‌های مختلف و چگونگی تولید برق آشنا شدند. همچنین به اهمیت گاز به دلیل اینکه سوخت اصلی نیروگاه است پی بردند.

بازدید از باغ دولت‌آباد توسط دانش‌آموزان پایه پنجم دبستان دخترانه حضرت مجتبی(ع)
اردو يكي از بهترين و مناسب‌ترين شرايطي است كه مي‌توان به تعليم و تربيت دانش‌آموزان پرداخت و كلاس درس را بيرون از محيط مدرسه و چه بسا پربارتر از آن برگزار كرد. 
 

گزارشی از آزمایشگاه مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع)
به مناسبت بزرگداشت روز آزمایشگاه با هماهنگی «خالقی» مسئول آزمایشگاه، دانش‌آموزان دبیرستان دوره دوم دخترانه حضرت مجتبی(ع) در آزمایشگاه زمان پر تجربه‌ای را گذراندند.
 

ساخت روزنامه دیواری در دبستان دخترانه حضرت مجتبی(ع)
ساخت روزنامه دیواری و نوشتن مفاهیم به صورت کار گروهی برای ایجاد روحیه همکاری بین دانش‌آموزان کلاس «چهارم برنا» دبستان دخترانه حضرت مجتبی(ع) با راهنمایی «ابراهیمی» آموزگار خود انجام گرفت.

برگزاری دعای توسل در دبیرستان دوره اول پسرانه حضرت مجتبی(ع)
جهت بالا بردن روحیه معنوی دانش‌آموزان دعای توسل در نمازخانه دبیرستان دوره اول پسرانه حضرت مجتبی (علیه‌السلام) با حضور همه دانش‌آموزان با شکوه خاصی برگزار گردید.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43  آرشیو خبر‌ها
     
 
سخن آغازین  
     
 
درباره مجتمع حضرت مجتبي(ع)  
شرکت تعاونی آموزشی فرهنگیان یزد مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع) را در سال 1372 در زمینی به مساحت 16300 مترمربع دایر کرد و هم‌اکنون بیش از 1700 دانش‌آموز در پیش دبستانی تا دبیرستان، دخترانه و پسرانه در شش مدرسه در آن مشغول به تحصیل هستند و خوشبختانه سهامداران شرکت مالک این مجتمع آموزشی هستند و از محل خیریه یا وقف برای احداث آموزشگاه وجهی از دیگران دریافت نشده است. این شرکت افتخار دارد که با پول حلال 4600 سهامدار فرهنگی خود تاکنون سی برابر سرمایه اعضای خود را به آنان برگردانده است و دو مرتبه هم به عنوان تعاونی نمونه استان برگزیده شده است. تاکنون 7 نفر از وزرای دولت جمهوری اسلامی ایران و دیگر مقامات از شرکت فرهنگیان بازدید نموده‌اند و خشنودی خود را از وجود چنین مجموعه‌ای کتبا ابراز نموده‌اند. بیشتر بخوانید...
 
     
 
بازديد معاون وزير تعاون  
خدمت و تلاش در جهت رفاه مردم و توسعه کشور در همه امور ارزنده است
 
     
 
حضور استاندار يزد در مجتمع  
فرهنگیان استان پرچم‌داران مشارکت اجتماعی هستند

استاندار یزد
     
 
نقشه سایت