حديث روز  
     
 
مجتمع در یک نگاه  
     
 
پیوندها  
     
 
ارتباط با ما  
 
     
 
تبریک تولد  
تبریک تولد
     
 
روزنگار مدارس  
     
 
ویژه های مجتمع و شرکت  
     
 
اطلاع رسانی  
نقاشی دانش‌آموزان پایه سوم دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع) با استفاده از ابزار خانگی
نورچشمی‌های پایه «سوم1» دبستان پسرانه حضرت مجتبی (علیه‌السلام) با راهنمایی معلم خود «رضوی» توانستند با استفاده از ابزار خانگی و وسایلی که در دسترس داشتند، تصاویر زیبایی خلق کنند.

طبقه‌بندی جانوران توسط دانش‌آموزان سوم دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع)
«ملک‌ثابت» آموزگار پایه «سوم۳» دبستان پسرانه حضرت مجتبی (علیه‌السلام) از دانش‌آموزان خواست تا تصاویر انواع جانوران را پیدا کرده و جانوران را باتوجه به محل زندگیشان طبقه‌بندی کنند.

خلاقیت و سرگرمی دانش‌آموزان پایه چهارم دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع) با استفاده از وسایل ساده
دانش‌آموزان کلاس «چهارم۲» دبستان پسرانه حضرت مجتبی(علیه‌السلام) برای ایجاد سرگرمی، با وسایل ساده‌ای که در منزل در اختیار داشتند و با کمی خلاقیت، کاردستی‌هایی زیبا درست کردند.

آشنایی دانش‌آموزان سوم دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع) با انواع خاک‌ها
دانش‌آموزان کلاس «سوم» دبستان پسرانه حضرت مجتبی(علیه السلام) با راهنمایی آموزگار خود، با تلفیق درس هنر و علوم، با انواع خاک‌ها و خصوصیات هرکدام آشنا شدند.

تلفیق نقاشی با جمله توسط دانش‌آموزان پایه‌های اول دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع)
دانش‌آموزان پایه‌‌های اول دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع) در زنگ خوشنویسی با راهنمایی «مقیمی» مربی خود فعالیتی متفاوت را انجام دادند. ابتدا با کلمات آموزش داده شده جملاتی زیبا ساختند.

انجام فعالیت «خلاق باش» توسط دانش‌آموزان سوم دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع)
فعالیت «خلاق‌ باش» در درس ریاضی توسط دانش‌آموزان «سوم3» دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع) به منظور درست کردن کاردستی استوانه در اندازه‌های مختلف صورت گرفت.

تحقیق درباره زندگی نام‌آوران ایرانی توسط دانش‌آموزان چهارم دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع)
به نام کوچه‌ها و خیابان‌ها که نگاه کنیم، نام دلاوران و شهیدان وطن را می‌توانیم ببینیم. هریک از این نام‌ها بیانگر پایداری، شجاعت و فداکاری فرزندان این مرز و بوم هستند.

درست کردن کاردستی با اشکال هندسی توسط دانش‌آموزان اول دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع)
دانش‌آموزان کلاس «اول2» دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع) پس از آشنا شدن با اشکال هندسی و با راهنمایی آموزگار خود «سلطان‌زاده»، کاردستی‌های زیبایی با اشکال هندسی درست کردند.

ورزش کردن در منزل توسط دانش‌آموزان چهارم دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع)
همانطورکه همه می‌دانیم برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا باید در خانه بمانیم و به سلامتی جسم خود اهمیت دهیم که این امر با ورزش کردن و تغذیه سالم محقق می‌گردد.

کشیدن نقاشی با استفاده از حالات مختلف دست توسط دانش‌آموزان پایه سوم دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع)
یکی از فواید نقاشی کردن افزایش مهارت‌های دستی دانش‌آموز و تقویت عضلات دست او است. با افزایش سن و با بیشتر شدن این مهارت‌ها رنگ‌آمیزی کردن‌های او نیز بهتر خواهد شد.

تدریس علوم به روش آموزش تلفیقی برای پایه چهارم دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع)
دانش‌آموزان کلاس «چهارم۱» دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع) باتوجه‌به درس بدن ما«2» علوم باراهنمایی «کریمی» آموزگار خود ابتدا یک دانش‌آموز رسم کردند، سپس قلب این دانش‌آموز را مشخص نمودند.

برگزاری جشن فارغ‌التحصیلی ششمی‌های دبستان دخترانه حضرت مجتبی(ع) در فضای مجازی
دوران ابتدایی بعنوان یکی از بهترین و زیباترین روزهای عمرمان در دفتر خاطرات کودکی‌مان ثبت است. شیطنت‌های کودکانه، قهر و آشتی‌های زودگذر، دنیای پررنگ کودکی‌هایمان، نقاشی‌های زیبا...

تدریس «خانه شما کجاست» به دانش‌آموزان سوم دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع)
برای تدریس مطالعات اجتماعی درس «خانه شما کجاست»، «ملک‌ثابت» آموزگار پایه «سوم3» دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع) به دانش‌آموزان آموزش داد که هر خانه‌ای یک نشانی دارد...

تقویت انشاءنویسی در دانش‌آموزان پایه چهارم دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع)
انشاء روح آموزش و پرورش است، نگذاریم این روح نادیده گرفته شود. افراد بسیاری دوست دارند که داستانی، شعری یا حتی کتابی بنویسند ولی هیچ وقت این کار را نمی‌کنند.

نتایج مسابقات فرهنگی- هنری دبیرستان دوره دوم پسرانه حضرت مجتبی(ع)
از آنجایی که هر ساله دانش‌آموزان دبیرستان دوره دوم پسرانه حضرت مجتبی(ع) در مسابقات فرهنگی- هنری شرکت کرده و حائز رتبه می‌شوند، امسال هم نیز تعدادی از آنان در این مسابقات شرکت کرده اند.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54  آرشیو خبر‌ها
     
 
سخن آغازین  
     
 
درباره مجتمع حضرت مجتبي(ع)  
شرکت تعاونی آموزشی فرهنگیان یزد مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع) را در سال 1372 در زمینی به مساحت 16300 مترمربع دایر کرد و هم‌اکنون بیش از 1700 دانش‌آموز در پیش دبستانی تا دبیرستان، دخترانه و پسرانه در شش مدرسه در آن مشغول به تحصیل هستند و خوشبختانه سهامداران شرکت مالک این مجتمع آموزشی هستند و از محل خیریه یا وقف برای احداث آموزشگاه وجهی از دیگران دریافت نشده است. این شرکت افتخار دارد که با پول حلال 4600 سهامدار فرهنگی خود تاکنون سی برابر سرمایه اعضای خود را به آنان برگردانده است و دو مرتبه هم به عنوان تعاونی نمونه استان برگزیده شده است. تاکنون 7 نفر از وزرای دولت جمهوری اسلامی ایران و دیگر مقامات از شرکت فرهنگیان بازدید نموده‌اند و خشنودی خود را از وجود چنین مجموعه‌ای کتبا ابراز نموده‌اند. بیشتر بخوانید...
 
     
 
بازديد معاون وزير تعاون  
خدمت و تلاش در جهت رفاه مردم و توسعه کشور در همه امور ارزنده است
 
     
 
حضور استاندار يزد در مجتمع  
فرهنگیان استان پرچم‌داران مشارکت اجتماعی هستند

استاندار یزد
     
 
نقشه سایت