حديث روز  
     
 
پیوندها  
     
 
ارتباط با ما  
 
     
 
تبریک تولد  
تبریک تولد
     
 
سایتهای مرتبط  
     
 
روزنگار مدارس  
     
 
ویژه های مجتمع و شرکت  
     
 
اطلاع رسانی  
شرکت دانش آموزان دبیرستان پسرانه دوره اول حضرت مجتبی(ع) در مسابقات سرود همگانی
در دبیرستان پسرانه دوره اول حضرت مجتبی(ع) با مربیگری استاد مهنام و با شرکت کلیه دانش‌آموزان طی جلساتی سه سرود همگانی تمرین و در نهایت طی مراسمی در سالن سبز مجتمع ضبط گردید. 

برگزاری جلسه بررسی فضای مجازی در دخترانه دوره دوم حضرت مجتبی(ع)
فضای مجازی محیط‌های تعاملی تحت شبکه‌ای هستند که امکان ارتباط کاربران در گروههای سنی مختلف را فراهم می‌کنند. این کاربران با اهداف مختلفی در فضای مجازی حضور پیدا می‌کنند.

تحویل کارنامه پایان ترم اول دانش‌آموزان در دبیرستان دخترانه دوره دوم حضرت مجتبی(ع)
پس از اتمام امتحانات دی ماه 97، برای تحویل نمرات توسط دبیران و بررسی آن از اولیا دعوت به عمل آمد تا در دبیرستان دخترانه دوره دوم حضرت مجتبی(ع)  والدین حضور یابند.

جلسه انجمن اولیا و مربیان و اخذ کارنامه توسط اولیا در دبیرستان پسرانه دوره دوم حضرت مجتبی(ع)
 جلسه انجمن اولیا و مربیان راس ساعت 16 در سالن سبز مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع) برگزار گردید. تلاوت آیاتی ازکلام ا... مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران آغازگر برنامه‌ها بود.

سخنرانی حجت الاسلام حسینی به مناسبت دهه مبارک فجر در دبیرستان پسرانه دوره دوم حضرت مجتبی(ع)
به مناسبت دهه مبارک فجر جلسه سخنرانی با حضور حجه الاسلام حسینی از مشهد در تاریخ دوشنبه 8/11/97 در ساعت 7:45 در محل نمازخانه دبیرستان پسرانه دوره دوم حضرت مجتبی(ع) به انجام رسید.

برگزاری جشن 100 در کلاس دوم دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع)
با برنامه ریزی هادی مقدم، معلم کلاس دوم دانش‌آموزان دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع) کلاس رضوی تدریس عدد 100 با روش نمایش و فعالیت همه‌ی دانش‌آموزان درکلاس اجرا گردید.

یک کلاس شاد در پیش دبستانی دخترانه حضرت مجتبی(ع)
کودکان 5 تا 6 سال بر ماهیچه‌های خود به خوبی تسلط دارند و در حرکاتشان استقلال کامل دارند. به دلیل اینکه استخوان‌ها و ماهیچه‌های کودکان در حال  رشد است از غیر فعال بودن زود خسته می‌شوند.

آموزش درس انس با قرآن در پیش دبستانی پسرانه حضرت مجتبی(ع)
در کلاس «یک» پیش دبستانی پسرانه حضرت مجتبی علیه السلام داستان جوجه‌های قشنگ با هدف آشنایی بیشتر دانش‌آموزان با پیامبر و امامان و رفتارهای پسندیده که باعث خشنودی آنها می‌شود بیان شد.

بازدید دانش‌آموزان پایه‌ ششم دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع) از هلال احمر استان یزد
دانش آموزان پایه ششم دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع) جهت آشنایی با کمک‌های اولیه و آموزش لازم در مورد حوادث غیر مترقبه مانند: زلزله و... آموزشهای لازم را در هلال احمر فرا گرفتند.
 

برگزاری سومین شورای راهبردی در دبیرستان دخترانه دوره دوم حضرت مجتبی(ع)
در روز یکشنبه اعضای شورای راهبردی مجتمع آموزشی حضرت مجتبی (ع) در دبیرستان دخترانه دوره دوم حضرت مجتبی(ع) حضور یافتند و مسایل آموزشی و پرورشی دانش‌آموزان را مورد بررسی قرار دادند. 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30  آرشیو خبر‌ها
     
 
سخن آغازین  
     
 
درباره مجتمع حضرت مجتبي(ع)  
شرکت تعاونی آموزشی فرهنگیان یزد مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع) را در سال 1372 در زمینی به مساحت 16300 مترمربع دایر کرد و هم‌اکنون بیش از 1700 دانش‌آموز در پیش دبستانی تا دبیرستان، دخترانه و پسرانه در شش مدرسه در آن مشغول به تحصیل هستند و خوشبختانه سهامداران شرکت مالک این مجتمع آموزشی هستند و از محل خیریه یا وقف برای احداث آموزشگاه وجهی از دیگران دریافت نشده است. این شرکت افتخار دارد که با پول حلال 4600 سهامدار فرهنگی خود تاکنون سی برابر سرمایه اعضای خود را به آنان برگردانده است و دو مرتبه هم به عنوان تعاونی نمونه استان برگزیده شده است. تاکنون 7 نفر از وزرای دولت جمهوری اسلامی ایران و دیگر مقامات از شرکت فرهنگیان بازدید نموده‌اند و خشنودی خود را از وجود چنین مجموعه‌ای کتبا ابراز نموده‌اند. بیشتر بخوانید...
 
     
 
بازديد معاون وزير تعاون  
خدمت و تلاش در جهت رفاه مردم و توسعه کشور در همه امور ارزنده است
 
     
 
حضور استاندار يزد در مجتمع  
فرهنگیان استان پرچم‌داران مشارکت اجتماعی هستند

استاندار یزد
     
 
نقشه سایت