حديث روز  
     
 
مجتمع در یک نگاه  
     
 
پیوندها  
     
 
ارتباط با ما  
 
     
 
تبریک تولد  
تبریک تولد
     
 
روزنگار مدارس  
     
 
ویژه های مجتمع و شرکت  
     
 
اطلاع رسانی  
برگزاری مراسم صدای پای کنکور در دبیرستان پسرانه دوره دوم حضرت مجتبی(ع)
با هدف کاهش استرس و فشار روانی داوطلبین کنکور سراسری سال 98 همانند سنوات گذشته، هم‌زمان و هماهنگ در سراسر استان برنامه‌ای تحت عنوان صدای پای کنکور برگزار گردید.

تدریس آیات سوره‌ ابراهیم با اجرای نمایشی توسط دانش‌آموزان کلاس سوم در دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع)
برای تدریس و آموزش آیات 35 تا 41 سوره‌ی ابراهیم فلاح‌زاده، آموزگار کلاس سوم«دو» دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع) در حضور استاد معنویت برای تدریس این قسمت از آیات و تفهیم مفاهیم نمایشی اجرا شد.

تدریس واحد کار آب در پیش دبستانی پسرانه حضرت مجتبی(ع)
آموزش و مفاهیم واحد کار آب و شناخت اجسام سبک و سنگین و جهت تدریس عملی این درس آزمایشی در کلاس توسط شریف‌یزدی، آموزگار کلاس«دو» پیش دبستانی پسرانه حضرت مجتبی(ع) صورت گرفت.

برگزاری جلسه انجمن اولیا و مربیان دردبیرستان پسرانه دوره اول حضرت مجتبی(ع)
جلسه انجمن اولیا و مربیان در دبیرستان پسرانه دوره اول حضرت مجتبی(ع) در روز چهارشنبه از ساعت 18 الی 19:30 طبق برنامه ریزی انجام شده برگزار شد.

برگزاری جلسه ای با موضوع حوادث ترافیکی در دبیرستان پسرانه دوره دوم حضرت مجتبی(ع)
نظر به اهمیت حوادث مختلف به ویژه حوادث ترافیکی در مشکلات جامعه و آمار بالای تلفات انسانی و خسارتهای مالی در کشور لزوم آموزش و اطلاع رسانی به دانش‌آموزان ضرورتی دو چندان دارد.

تدریس درس14(روش‌های نگهداری مواد غذایی) در کلاس سوم دبستان دخترانه حضرت مجتبی(ع)
در راستای آموزش علوم و شیوه‌های متفاوت نگهداری مواد غذایی دانش‌آموزان کلاس سوم فرخی دبستان دخترانه حضرت مجتبی(ع) به تهیه رب گوجه فرنگی، خشک کردن میوه‌ها در منزل و تحت نظارت والدینشان پرداختند.

آموزش اسلحه شناسی ویژه پایه نهم در دبیرستان پسرانه دوره اول حضرت مجتبی(ع)
با توجه به درس آمادگی دفاعی در پایه نهم از طرف پایگاه بسیج دانش‌آموزی ناحیه دو کلاس آموزش اسلحه شناسی به طور عملی در نمازخانه دبیرستان پسرانه دوره اول حضرت مجتبی(ع) برگزار گردید.

جلوه ماندگار صدا در رادیو مدرسه دبستان دخترانه حضرت مجتبی(ع)
صدای همدلی را در قالب طرح رادیو مدرسه به سرپرستی صدیق معاون آموزشی دبستان دخترانه حضرت مجتبی(ع) با عناوین گزارش، نمایش، لبخندانه، خبرهای هفته و... به گوش دوستان خود برسانیم.

برگزاری انجمن اولیا و مربیان در دبیرستان پسرانه دوره دوم حضرت مجتبی(ع)
با توجه به تمهیدات به عمل آمده و مصوبه شورای مدرسه جلسه انجمن اولیا و مربیان در دبیرستان پسرانه دوره دوم حضرت مجتبی(علیه السلام) با حضور مدعوین و اولیا برگزار گردید.

بازدید دانش‌آموزان ششم دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع) از کارخانه یزدباف
دانش‌آموزان پایه ششم دبستان پسرانه حضرت مجتبی(علیه السلام) پس از تدریس درس پوشاک مربوط به کتاب اجتماعی جهت تثبیت یادگیری از کارخانه یزدباف بازدید کردند.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44  آرشیو خبر‌ها
     
 
سخن آغازین  
     
 
درباره مجتمع حضرت مجتبي(ع)  
شرکت تعاونی آموزشی فرهنگیان یزد مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع) را در سال 1372 در زمینی به مساحت 16300 مترمربع دایر کرد و هم‌اکنون بیش از 1700 دانش‌آموز در پیش دبستانی تا دبیرستان، دخترانه و پسرانه در شش مدرسه در آن مشغول به تحصیل هستند و خوشبختانه سهامداران شرکت مالک این مجتمع آموزشی هستند و از محل خیریه یا وقف برای احداث آموزشگاه وجهی از دیگران دریافت نشده است. این شرکت افتخار دارد که با پول حلال 4600 سهامدار فرهنگی خود تاکنون سی برابر سرمایه اعضای خود را به آنان برگردانده است و دو مرتبه هم به عنوان تعاونی نمونه استان برگزیده شده است. تاکنون 7 نفر از وزرای دولت جمهوری اسلامی ایران و دیگر مقامات از شرکت فرهنگیان بازدید نموده‌اند و خشنودی خود را از وجود چنین مجموعه‌ای کتبا ابراز نموده‌اند. بیشتر بخوانید...
 
     
 
بازديد معاون وزير تعاون  
خدمت و تلاش در جهت رفاه مردم و توسعه کشور در همه امور ارزنده است
 
     
 
حضور استاندار يزد در مجتمع  
فرهنگیان استان پرچم‌داران مشارکت اجتماعی هستند

استاندار یزد
     
 
نقشه سایت